رفتن به بالا
  • دوشنبه - 2 بهمن 1396 - 09:52
  • کد خبر : ۶۷۶۰۱
  • مشاهده :10 views

افزایش تولید نفت در میدان رشادت

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  مدیر امور تولید شرکت نفت فلات قاره ایران از تکمیل عملیات برق‎رسانی سکوی سرچاهی W۰ میدان رشادت و آغاز برداشت نفت از چاه CR-۱۰ این میدان خبر داد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل وزارت نفت، محمد دانشفر گفت: با آغاز برداشت نفت از چاه CR-۱۰ تولید […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

مدیر امور تولید شرکت نفت فلات قاره ایران از تکمیل عملیات برق‎رسانی سکوی سرچاهی W۰ میدان رشادت و آغاز برداشت نفت از چاه CR-۱۰ این میدان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل وزارت نفت، محمد دانشفر گفت: با آغاز برداشت نفت از چاه CR-۱۰ تولید نفت در میدان رشادت به ۲۰ هزار بشکه در روز رسیده است.

وی درباره چاه CR-۱۰  میدان رشادت توضیح داد: این چاه در سال ۸۹ تکمیل شد که پس از مدت زمان تولید طبیعی به دلیل افت فشار مخزن، راه‌اندازی پمپ درون‌چاهی آن با تکمیل نیازمندی‌های برق‌رسانی از جمله کلیدخانه و سایر نیازمندی‌های مرتبط از طریق ساخت کابل برای انتقال برق از سکوی مادر به سکوی W۰ در دستور کار قرار گرفت که سرانجام این چاه با تولید اولیه حدود چهار هزار بشکه در روز در مدار تولید قرار گرفت.

دانشفر افزود: برنامه‌ریزی برای انجام عملیات تکمیل تعداد دیگری از چاه‌های میدان نیز انجام شده که سبب افزایش تولید در آینده خواهد شد.

میدان رشادت یکی از میدان‌های نفتی ایران در خلیج فارس است که در منطقه عملیاتی لاوان واقع شده است

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه