رفتن به بالا
  • دوشنبه - 9 بهمن 1396 - 14:10
  • کد خبر : ۶۷۹۴۳
  • مشاهده :8 views

محورهای هراز و فیروزکوه بازگشایی شد

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  رییس پلیس راه شرق استان تهران از بازگشایی محورهای هراز و فیروزکوه خبر داد و افزود: تردد در این محورها فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ سیاوش محبی اظهار داشت: محورهای هراز و فیروزکوه با توجه به پاک‌سازی […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

رییس پلیس راه شرق استان تهران از بازگشایی محورهای هراز و فیروزکوه خبر داد و افزود: تردد در این محورها فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ سیاوش محبی اظهار داشت: محورهای هراز و فیروزکوه با توجه به پاک‌سازی محور، بازگشایی شده است.

وی ادامه داد: رانندگان عزیز در صورتی که ضرورتی برای تردد در محورهای هراز و فیروزکوه ندارند، تا عادی شدن شرایط از حضور در این محورها خودداری کنند.رییس پلیس راه شرق استان تهران افزود: رانندگان با رعایت نکات ایمنی در محورهای برف‌گیر از زنجیر چرخ استفاده کرده و پوشاک و موادغذایی به همراه داشته باشند.

محبی در خصوص وضعیت دیگر محورهای مواصلاتی شرق استان تهران گفت: در حال حاضر در هیچ یک از محورهای شرق استان مشکل خاصی نداریم و نیروهای پلیس راه در محور حضور دارند.

وی از رانندگان خواست از تعجیل و شتاب زدگی پرهیز کنند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه