رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 11 بهمن 1396 - 12:06
  • کد خبر : ۶۸۰۵۰
  • مشاهده :20 views

افتتاح ۲۲ طرح عمرانی در دهه فجر امسال در آذرشهر

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  سرهنگ پور زینال  گفت انقلاب سال ۵۷با مجاهدت مردم دیندار و ظلم ستیز مانند زلزله طاغوت را به لرزه در آورد .و طاغوتی که تماما وابسته به غرب بود و ژاندارم منطقه شده بود در طول انقلاب خیلی‌ها امکانات و داشته‌ها ی خود را از دست دادند […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

سرهنگ پور زینال  گفت انقلاب سال ۵۷با مجاهدت مردم دیندار و ظلم ستیز مانند زلزله طاغوت را به لرزه در آورد .و طاغوتی که تماما وابسته به غرب بود و ژاندارم منطقه شده بود در طول انقلاب خیلی‌ها امکانات و داشته‌ها ی خود را از دست دادند اما خوشبختانه این خونها وسختی ها به بار نشست و انقلاب به پیروزی رسید .وی در ادامه افزود دشمن امروزه هر روز با طرحهای خصمانه در صدد ایجاد مشکل برای نظام اسلامی است اما با حرکت و هدایت امام گونه مقام معظم رهبری این توطعه ها نقش بر اب است .فرمانده سپاه افزود دشمن هنوز باور خود را از دست نداده و دنبال سلطنت طلبان است . دشمن اکنون به سبک زندگی ایران اسلامی حمله کرده تا باورها ی ما و سبک زندگی ما رابه روش غربی ولیبرال در آورد.

فرمانده سپاه آذرشهر در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان با اشاره به اهمیت دهه فجر در تاریخ کشور و لزوم بزرگداشت آن گفت: بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه در دهه فجر امسال در آذرشهر برگزار خواهد شد.

 سید رضا پورزینال شاخص ترین برنامه های امسال دهه فجر امسال را راهپیمایی ۲۲ بهمن و افتتاح ۲۲ طرح عمرانی عنوان کرده و افزود: برای اجرای طرح های عمرانی و محرومیت زدایی بیش از ۲۸ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی در ادامه با اشاره به اجرای سایر برنامه های مهم و ارزشی گفت: برنامه هایی همچون دیدار با ائمه جمعه، عطرافشانی مزارشهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا،اجرای رژه موتوری، یادواره شهدا، محفل انس و مودت بازنشستگان، تجلیل از نخبگان و برنامه های متنوع دیگری در دهه فجر امسال در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

وی انقلاب را به مثابه زلزله ای دانست که تمام ارکان استکبار را به زلزله در آورد و در ادامه افزود: مستکبرین هیچ گاه فکر نمی کردند که فردی با دستان خالی و تنها با تکیه بر قدرت الهی بتواند در مقابل آنان بایستد.

پورزینال با بیان اینکه ما در راه پیروزی انقلاب اسلامی خون های زیادی را داده ایم گفت: ما توانستیم با شعار عاشورایی هیهات من الذله در مقابل مستکبرین بایستیم و بهای این شعار نیز نثار جان های عزیزانمان بود.

وی با اشاره به دشمنی دولت های مستکبر با نظام اسلامی از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشت: ما از اول پیروزی انقلاب دوره ای را شاهد نبوده ایم که با دولت های زیاده خو اه چالشی نداشته باشیم و علت آن نیز به خاطر ازدست رفتن منافع این کشور ها در ایران پس از انقلاب اسلامی بود.

وی سه ضلع پیروزی انقلاب اسلامی را رهبری، مردم و خاستگاه آن دانسته و گفت: رهبری الهی، مردم عاشورایی و خواستگاه خدایی انقلاب که مساجد بود عامل اصلی پیروزی ما بر رژیم طاغوت بود.

سرهنگ پور زینال یکی از مولفه های پیروزی انقلاب را گرامیداشت ایام الله دهه فجر ذکر کرد و افزود شهدا ی مدافع حرم در مکتب مساجد ودین پرورش یافته اند .شهادت مولفه قدرت آفرین انقلاب اسلامی است انقلاب ما بعد از ۱۴ قرن سلاله پاک رسول اله شکل گرفت.وی در مورد برنامه‌های این ایام الله گفت بیش از ۲۰۰برنامه‌ در شهرستان آذرشهر برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد. در ابعاد وعناوین مختلف .دیدار با خانواده معظم شهدا ائمه جمعه رژه موتوری غبار روبی مزار شهدا خاطره گویی پخش سرود انقلابی یادواره های شهدا ابروی محله نهضت روایت گری در مدارس کارگاه آموزشی در حوزه های خواهران نشست حلقه های صالحین تجلیل از خانواده‌های شهدا افتتاح طرحهای عمرانی خدماتی مذهبی خواهد بود . ۲۲ طرح ساماندهی مسیر آسفالت افتتاح گلخانه‌ای بازسازی … با هزینه ای بالغ بر۲۸۰میلیارد ریال افتتاح یا کلنگ خواهد شد .همچنین ۱۶کمیته تخصصی در این ایام ساماندهی شده تا به انجام ماموریت بپردازند.وی در پایان با اشاره نقش بی بدیل اصحاب رسانه‌ و جراید در مقابل حجمه های فرهنگی گفت قلمی که در حفظ ارزشهای اسلامی ودینی تلاش میکنند وظیفه سنگین دا شته و دین خود را مقابل شهدا و انقلاب ادا نمایند .

وی با اشاره به فروپاشی شوروی که در نتیجه تغییر در باورها حاصل شده بود بیان داشت: تا زمانی که پای باورهای خود بایستیم شکست ناپذیریم و تمامی هجمه های فرهنگی و رسانه ای دشمن برای تغییر در باورها و سبک زندگی ما است و در پی آن است که فرهنگ منحط غرب را وارد زندگی ما کند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه