رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 12 بهمن 1396 - 11:04
  • کد خبر : ۶۸۰۶۹
  • مشاهده :6 views

آغاز بارش‌ها از عصر یکشنبه در کشور

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  کارشناس سازمان هواشناسی گفت:سامانه بارشی از کشور به صورت کامل خارج شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از میزان، کارشناس سازمان هواشناسی گفت:سامانه بارشی از کشور به صورت کامل خارج شد. معصومه احمدی اظهار داشت:امروز با توجه به گرم شدن تدریجی هوا، احتمال […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

کارشناس سازمان هواشناسی گفت:سامانه بارشی از کشور به صورت کامل خارج شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از میزان، کارشناس سازمان هواشناسی گفت:سامانه بارشی از کشور به صورت کامل خارج شد.

معصومه احمدی اظهار داشت:امروز با توجه به گرم شدن تدریجی هوا، احتمال سقوط بهمن در جاده‌های کوهستانی و گردنه‌ها وجود دارد. رانندگان باید در حد امکان از تردد در این جاده‌ها خودداری کنند. همچنین در بسیاری از شهر‌های شمال شرق کشور امروز مه گرفتگی رخ می‌دهد.

وی ادامه داد: روز گذشته سامانه‌های بارشی به صورت کامل از کشور خارج شد و تا عصر یکشنبه بارش‌ها متوقف می‌شود. از عصر یکشنبه سامانه جدید کم بارشی وارد کشور خواهد شد.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، روند افزایش دما در کشور رخ می‌دهد، اما با وجود برف روی زمین، گرم شدن محسوس نیست.

احمدی از وزش باد در جنوب شرق کشور خبر داد و گفت: امروز در جنوب شرق کشور به ویژه استان سیستان و بلوچستان وزش باد شدید رخ می‌دهد. این وزش با خیزش گرد و غبار همراه است

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه