رفتن به بالا
  • یکشنبه - 29 بهمن 1396 - 18:28
  • کد خبر : ۶۸۱۰۶
  • مشاهده :16 views

قهرمانی تیم هیات روستایی شهرستان آذرشهر در مسابقات انتخابی استان

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  قهرمانی تیم هیات روستایی شهرستان آذرشهر در مسابقات انتخابی استان تیم هیات روستایی و عشایری شهرستان آذرشهر در مسابقات چوب کشی و مچ اندازی آقایان انتخابی استان که به مناسبت گرامیداشت یوم ا… دهه مبارکه فجر در شهرستان بستان آباد برگزار شد توانست مقام اول تیمی را […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

قهرمانی تیم هیات روستایی شهرستان آذرشهر در مسابقات انتخابی استان
تیم هیات روستایی و عشایری شهرستان آذرشهر در مسابقات چوب کشی و مچ اندازی آقایان انتخابی استان که به مناسبت گرامیداشت یوم ا… دهه مبارکه فجر در شهرستان بستان آباد برگزار شد توانست مقام اول تیمی را در هر دو رشته از آن خود کند.
این رقابت ها با شرکت ۹ تیم و ۷۱ ورزشکار از شهرستان های استان با شناخت ورزشکاران برتر در دو رشته چوب کشی و مچ اندازی به کار خود پایان داد.
از تیم آذرشهر در بخش مچ اندازی در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم داوود آقاپور اخی جهانی مقام اول، در وزن منفی ۷۰ فرزاد خلیل زاده فیروزسالاری مقام چهارم، در وزن منفی ۸۰ کیلوگرم پوریا راهوار مقام نخست را کسب کردند و در بخش چوب کشی حامد میرزایی در وزن منفی ۷۵ در سکوی دوم ایستاد و محمد صمدی نتوانست در وزن منفی ۸۵ مقامی به دست آورد و تیم های بستان آباد دوم و تیکمه داش سوم شدند.
در پایان این مسابقات با حضور مسئولان شهرستان بستان آباد و ریاست هیات روستایی، عشایری و بومی محلی آذربایجان شرقی آقای جلیل خدایی از ورزشکاران و تیم های برتر با اهدای لوح تقدیر، مدال و کاپ قهرمانی تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است نفرات برتر هر رشته و اوزان به عضویت تیم منتخب استان درآمده و در مسابقات کشوری شرکت خواهند کرد که آذرشهر سه نماینده در ترکیب تیم منتخب استانی در دو رشته چوب کشی و مچ اندازی خواهد داشت.
اعضای تیم شهرستان آذرشهر: داوود آقاپور اخی جهانی، فرزاد خلیل زاده فیروزسالاری ، پوریا راهوار، حامد میرزایی، محمد صمدی
سرپرست: مهدی دهقانی
مربی: حامد میرزایی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه