رفتن به بالا
  • شنبه - 14 بهمن 1396 - 09:17
  • کد خبر : ۶۸۲۰۷
  • مشاهده :6 views

کنایه مجری و کارگردان معروف تلویزیون به دولت

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  مدیری گفت: به مناطق زلزله زده رسیدگی کنید. پدر سارینا گفته بود که اگر کانکس داشتیم الان سارینا زنده بود. نمی دانید در این روز ها آنجا چقدر هوا سرد است. لطفا زودتر به زلزله زدگان رسیدگی کنید. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهران مدیری […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

مدیری گفت: به مناطق زلزله زده رسیدگی کنید. پدر سارینا گفته بود که اگر کانکس داشتیم الان سارینا زنده بود. نمی دانید در این روز ها آنجا چقدر هوا سرد است. لطفا زودتر به زلزله زدگان رسیدگی کنید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهران مدیری مجری و کارگردان برنامه دورهمی در برنامه جمعه شب گفت: مسئولین حساب ها را خیلی با جزئیات رصد می کنند فقط کاش بتوان حساب همه را رصد کرد. این گونه نباشد که تنها حساب کارمند ها و زیر دستی ها که درآمد و حقوق مشخصی دارند را مورد بررسی قرار دهند، بلکه افرادی که در رده های بالاتری قرار دارند هم با همین تیزبینی و جزئیات رصد شوند.

وی افزود: به هر طریقی که شده به دنبال این هستند که یارانه مردم را قطع کنند. هر روز به یک بهانه ای یارانه یک سری را قطع می کنند و آن ها مجبور می شوند با مراجعه به مراجع مربوطه و ارائه سند و مدرک ثابت کنند که مستحق دریافت یارانه هستند تا یارانه شان را وصل کنند و این اتفاق دوباره تکرار می شود.

مدیری در ادامه گفت: به مناطق زلزله زده رسیدگی کنید. پدر سارینا گفته بود که اگر کانکس داشتیم الان سارینا زنده بود. نمی دانید در این روز ها آنجا چقدر هوا سرد است. لطفا زودتر به زلزله زدگان رسیدگی کنید.

انتهای پیام

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه