رفتن به بالا
  • سه شنبه - 17 بهمن 1396 - 20:59
  • کد خبر : ۶۸۴۲۷
  • مشاهده :26 views
سردار خرّم:

راهپیمایی ۲۲ بهمن میثاق مجددی با شهدا ، امام راحل و مقام معظم رهبری خواهد بود

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  سردار خرم با تاکید بر اهمیت راهپیمایی بهمن امسال خاطر نشان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن انشاالله میثاق مجددی با شهدا ، امام راحل و مقام معظم رهبری خواهد بود و تمام دشمنان ایران را مایوس خواهد کرد. 🔻سردار خرّم : راهپیمایی امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

سردار خرم با تاکید بر اهمیت راهپیمایی بهمن امسال خاطر نشان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن انشاالله میثاق مجددی با شهدا ، امام راحل و مقام معظم رهبری خواهد بود و تمام دشمنان ایران را مایوس خواهد کرد.

🔻سردار خرّم : راهپیمایی امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است

🔶 فرماندار سپاه عاشورا امروز در یادواره سرداران و شهدای بخش ممقان گفت : ۲۲ بهمن امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ضروری است مردم و مسئولان نظام مقدس اسلامی در این راهپیمایی عظیم باشکوهتر از سال های گذشته شرکت کنند و با حضور خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان داخلی و خارجی باشند .
🔶 وی افزود: بحول و قوه الهی حضور مردم در صحنه همواره توطئه های دشمنان را خنثی کرده و برگ زرین دیگری را در دفتر انقلاب اسلامی ثبت می کنند.
🔷
🔶 وی در پایان افزود : ملت ایران در سال های گذشته در صحنه های حساس و سرنوشت ساز حضور یافته و امسال نیز با حرکت عظیم و میلیونی خود اراده خلل ناپذیر خود برای دفاع از کیان اسلامی و انقلاب به نمایش می گذارند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه