توقیف شناورحامل ۱۶۰ میلیاردی گوشی های تلفن همراه قاچاق درکنگان

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  فرمانده دریابانی استان بوشهر از کشف یک محموله گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش ۱۶۰ میلیارد ریال در آب های کنگان خبر داد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از “سپاس”، سرهنگ “ولی اله رضایی نژاد” اظهارداشت: روز گذشته مأموران پایگاه دریابانی کنگان در …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

فرمانده دریابانی استان بوشهر از کشف یک محموله گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش ۱۶۰ میلیارد ریال در آب های کنگان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از “سپاس”، سرهنگ “ولی اله رضایی نژاد” اظهارداشت: روز گذشته مأموران پایگاه دریابانی کنگان در راستای مبارزه با قاچاق کالا وکنترل آب های ساحلی استان بوشهر، با انجام اقدامات اطلاعاتی – عملیانی موفق شدند یک فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق را که از کشورهای حوزه خلیج فارس به مقصد بنادر استان در حرکت بود، شناسایی و متوقف کنند.

وی افزود: ماموران در بازرسی دقیق از این شناور، ۱۵ هزار و ۲۹۴ دستگاه انواع گوشی‌ تلفن همراه و ۵۵۶ عدد نمایشگر لمسی تلفن همراه که همگی قاچاق و بدون مجوز قانونی از کشورهای حوزه خلیج فارس تهیه و بارگیری شده بود، کشف کردند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر با اشاره به دستگیری ۶ متهم در این رابطه، گفت : کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را ۱۶۰ میلیارد ریال برآورد کردند که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به همراه متهمان، تحویل مراجع قانونی شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *