رفتن به بالا
  • دوشنبه - 23 بهمن 1396 - 10:56
  • کد خبر : ۶۸۷۳۶
  • مشاهده :2 views

مردم با خنثی کردن توطئه‌ها دشمن را ناامید می‌کنند

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  مشاور فرمانده کل قوا در امور صنایع دفاعی گفت: مردم هرجایی که احساس کنند علیه نظام توطئه‌ای وجود دارد و دشمن به آسیب‌های درونی جامعه طمع کرده، با همه وجود خود حضور پیدا کرده و با خنثی کردن این توطئه‌ها دشمن را ناامید می‌کنند. به گزارش شبکه […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

مشاور فرمانده کل قوا در امور صنایع دفاعی گفت: مردم هرجایی که احساس کنند علیه نظام توطئه‌ای وجود دارد و دشمن به آسیب‌های درونی جامعه طمع کرده، با همه وجود خود حضور پیدا کرده و با خنثی کردن این توطئه‌ها دشمن را ناامید می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار حسین دهقان در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از روزی که انقلاب اسلامی پیروز شد تا به امروز هیچ‌گاه دشمنان ما دست از توطئه و اقدام بر علیه اصول و اساس نظام ما برنداشته‌اند و از هر دسیسه‌ای در این زمینه استفاده کرده‌اند.

وی افزود: دشمنان نه با جنگ، نه با تحریم و نه با توطئه‌های مختلف نتوانسته‌اند به انقلاب اسلامی آسیبی برسانند چراکه انقلاب اسلامی ریشه در مردم داشته و متعلق به مردم است؛ بنابراین مردم هرجایی که احساس کنند بر علیه نظام توطئه یا اقدامی وجود دارد و دشمن به آسیب‌های درونی جامعه طمع کرده، با همه وجود خود حضور پیدا کرده و با خنثی کردن این توطئه‌ها دشمن را ناامید می‌کنند.

مشاور فرمانده کل قوا در امور صنایع دفاعی گفت: مردم ۴۰ سال است در دهه فجر اثبات کرده‌اند که هیچ‌گاه از مبانی و اصول انقلاب، ولایت فقیه فاصله نگرفته‌اند و پشتیبان نظام خود هستند؛ حضور امسال مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به گفته مقام معظم رهبری باشکوه‌تر است و تأثیرات منطقه‌ای و جهانی بیشتری نیز خواهد داشت.

انتهای پیام

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه