نشست خبری رئیس ستاد دهه ی فجر شهرستان آذرشهر برگزار شد

پایگاه خبری توفارقان: نادر واحدی معاون فرماندار و رئیس ستاد دهه فجر شهرستان آذرشهر،با اصحاب رسانه ی این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد. در این نشست نادر واحدی،رئیس ستاد دهه ی فجر شهرستان،با اعلام تشکیل تعداد ۱۷کمیته ی فرعی در ستاد، گفت:تعداد ۲۰۵ برنامه ی مختلف تو سط کمیته ها اعلام شده که از …

پایگاه خبری توفارقان:

نادر واحدی معاون فرماندار و رئیس ستاد دهه فجر شهرستان آذرشهر،با اصحاب رسانه ی این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

در این نشست نادر واحدی،رئیس ستاد دهه ی فجر شهرستان،با اعلام تشکیل تعداد ۱۷کمیته ی فرعی در ستاد، گفت:تعداد ۲۰۵ برنامه ی مختلف تو سط کمیته ها اعلام شده که از مجموع آنها بیش از ۱۲۰ برنامه، پس از بررسی در برنامه ی شهرستانی لحاظ شده است.

وی در ادامه افزود:در برنامه ریزی صورت گرفته در جشن انقلاب، توجه به نقش ولایت فقیه، مشارکت های مردمی ، عملکرد دولت تدبیر و امید و دستاوردهای معنوی و سیاسی نظام لحاظ شده است.رئیس ستاد دهه ی فجر شهرستان اظهار کرد: حجم پروژه های عمرانی بالغ بر سی و هشت میلیارد و هفتصد میلیون تومان است که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح خواهند شد. وی همچنین افزود:محتوای برنامه ها مشتمل بر ویژه برنامه های دهه ی مبارک فجر،نشستهای مختلف فرهنگی و سیاسی، پروژه های عمرانی،همایش و جشنواره های گوناگون،مسابقات ورزشی و قرآنی و یادواره ی شهدا می باشد.

واحدی در خصوص برنامه های استقبال از بهار انقلاب از اجرای یادواره ی شهدای پایگاه مقاومت بسیج فتح،تنظیف معابر و میادین شهرها و روستاهای شهرستان،آذین بندی و تبلیغات محیطی در شهرها وروستاها خبرداد.

رئیس ستاد دهه ی فجر شهرستان آذرشهر از خبرنگاران خواست تا با پوشش خبری مناسب بتوانند اخبار افتتاح پروژه ها را در این جشن انقلاب به اطلاع مردم برسانند.

۳ دیدگاه

 1. برو بابا .. واسه خودش مصاحبه می کنه . مردم می دونند شما کی هستید

 2. لطفا منتشر کنید:
  آهنگران: رفتار ظریف ننگی در تاریخ انقلاب بود
  مداح اهل بیت و دوران دفاع مقدس گفت: رفتار ظریف در تاریخ انقلاب ما ننگی بود که به هیچ صورتی قابل توجیه نیست.
  به گزارش آناج به نقل از رهیاب نیوز،‌ حاج صادق آهنگران، مداح اهل بیت و دوران دفاع مقدس در خصوص اقدام اخیر وزیرخارجه کشورمان به خبرنگار ما گفت: نمیدانم چرا این قضیه اتفاق افتاد، هیچ گاه در طول دوران انقلاب با چنین موردی برخورد نداشتیم که یک نفر از یک کشور انقلابی و اسلامی با گرگ خونخواری که تاکنون میلیاردها آدم را قتل عام کرده، قدم بزند.

  آهنگران ادامه داد: این کار ظریف، باعث شرمندگی کشور ما شد که با هیچ توجیهی قابل دفاع نیست. دشمن اصلی ما آمریکا بوده و هست و خواهد بود وما هرچه با دشمن محکم تر و با صلابت برخورد کنیم عزت نفس ما بالاتر می رود و هرچه کرنش بیشتری داشته باشیم آن کشور بیشتر برما مسلط می شود و ما ذلیل می شویم؛ چرا که خوی استکبار همین بوده و ذاتش ظلم است.

  وی با بیان این که رفتار ظریف ننگی برای تاریخ انقلاب بود اظهارداشت: وقتی صلابت امام راحل و تشرش به آمریکا را به یاد می آوریم، یا صلابت مقام معظم رهبری را، این کار بسیار ناشایست و توهینی که به مردم کشور ما شد قابل توجیه نیست و ان شالله که خدا این قضیه را حل کند.

  حاج صادق آهنگران در ادامه گفت: مقام معظم رهبری همیشه فرموده ما دولت ها را تقویت می کنیم. لذا باید دولتی را که الان مشغول به کار است تقویت کرد. برخورد با این قضیه در واقع کار مجلس و مردم است که این خود بیانگر روشنگری مردم است.

 3. لطفا در سایت خبری منتشر کنید :
  سردار نقدی: در دولت روحانی در عرصه علمی افت جدی پیدا کرده و پس رفت کرده ایم
  رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کشور پس از انقلاب در عرصه علمی پیشرفت های زیادی داشته است اما در این دولت در عرصه علمی افت جدی پیدا کرده ایم.
  به گزارش آناج به نقل از مبصر، دقایقی پیش سردار محمدرضا نقدی در جمع بسیجیان حلقه های صاحین حوزه های مقاومت بسیج اسلامشهر اظهار کرد: این ایام، ایامی است که ما در آن مرور می کنیم که کجا بودیم و به کجا رسیدیم و ما باید با بیان درست تاریخ برای نسل امروزی که حتی در دوران کودکی درکی از مسئله انقلاب و دفاع مقدس نداشته اند اهمیت و ارزش سرمایه ای را که در دست دارند برایشان مشخص کنیم.

  وی تصریح کرد: ما ملتی بودیم که زیر دست استکبار بودیم و ابرقدرت ها برایش تعیین و تکلیف می کردند و اگر کوچکترین انتقادی به وضعیت اسف بار می شد زندان ها، شکنجه ها و شکنجه گاه ها در انتظار آن ها بود.

  سردار نقدی در ادامه گفت: پیش از انقلاب اکثریت مردم ما بی سواد بودند و ما در شرایطی که یک سوم جمعیت فعلی را داشتیم شش میلیون بشکه نفت صادر می کردیم و برای درمان بیماران کشورمان از بنگلادش و هند پزشک می آوردیم و اطراف شهر تهران حلبی آباد بود و با این وضعیت فکر کنید در روستاهای دور دست چه خبر بوده است.

  وی افزود: پیش از انقلاب افراد به جرم داشتن نهج البلاغه و یا قرآن ترجمه شده به زندان می فتند.

  رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به پیشرفت های کشور در عرصه های مختلف، بیان کرد: امروز پیشرفت های ماهواره ای، هسته ای و علمی ما در شرایطی به دست می آید که کشور با کمتر از یک میلیون بشکه نفت اداره می شود.

  سردار نقدی تصریح کرد: رژیم شاه با وجود تمامی جنایت هایش همچون جنایاتی که در خصوص آیت الله غفاری انجام داد مورد حمایت ابرقدرت های شرقی و غربی که دم از حقوق بشر می زدند بود اما امروز شرایط متفاوت است و امروز ما از آن شرایط ذلت بار به وضعیتی رسیده ایم که برای بخش هایی از منطقه حرف اول، حرف ما است و سیاست های آمریکا در منطقه ذلیل و شکست خورده است.

  وی در ادامه عنوان کرد: روز به روز حلقه محاصره صهیونیست های مورد حمایت آمریکا تنگ تر می شود و به صهیونیست ها می گوییم« باش تا صبح دولتت بدمد»، آن ها شکست های روزهای گذشته را مشاهده کردند و ما به آن ها توصیه می کنیم جانشان را برداشته و فرار کنند.

  سردار نقدی خطاب به صهیونیست ها گفت: شما شکست های بزرگ تری خواهید خورد.

  رییس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: متاسفانه خیلی از افراد در وضعیت فعلی نظام قدر نشناس هستند اما باید دانست که وضعیت فعلی اول از همه از اسلام و سپس از اطاعت از ولایت به دست آمد و امروز ما در عالم سیاست آمریکا را ذلیل کرده ایم، در عصه دفاعی هیچ کشوری جرئت حمله به ایران را ندارد و در عصه علمی در خیلی از فنون و رشته های علمی ایران در میان هفت هشت کشور اول دنیا است.

  وی تصریح کرد: ما در عصه علمی پیشرفت های بسیاری داشته ایم اما در این دولت در عرصه علمی افت جدی پیدا کرده ایم، البته با این وجود هم ما از نظر سرعت رشد علمی در جهان اول هستیم.

  سردار نقدی عنوان کرد: امروز برخی می خواهند دینداری و خودباوری را از ما بگیرند و می گویند ما نمی توانیم این در شرایطی است که وقتی دشمنان ابرقدرت بودند ملت ایران با دستان خالی علیه آن ها قیام کرد، آمریکای امروز که در برابر آمریکای ۵۷ عددی نیست و به شدت ضعیف شده است و قطعا ملتی که توانست با دستان خالی آن آمریکا را شکست دهد این آمریکای ذلیل که امروز فقط ۱۷ هزار میلیارد دلار بدهی خارجی دارد را نیز شکست می دهد و این آمریکا عددی نیست.

  وی تاکید کرد: امروز آمریکا به شدت محتاج توافق با ایران است و اگر به رفتار آمریکا را ترجمه کنیم می بینیم که در حال التماس است اما ما باید خود باوریمان را حفظ کنیم.

  رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با اشاره به روی آوردن دشمنان به رسانه ها و شبکه های ماهواره ای و اینترنتی فاسد در مقابله به کشور، بیان کرد: آن ها سعی می کنند از طریق این رسانه ها خودباوری را از ما بگیرند اما ما باید مراقب باشیم زیرا این شبکه ها مخل زندگی و رسیدن به تعالی است و آمار طلاق ها در سال هایی که ماهواره ها به خانواده ها آمده است سه برابر شده است و این امار نگران کننده است.

  وی افزود: ما از این رسانه ها از نظر سیاسی احساس خطر نمی کنیم چون مردم دروغ های آن ها را می فهمند، مشکل ما مشکل اخلاقی و مفاسدی است که از مقابل چشم ها می گذرد و البته برخی می گویند شبکه های دینی هم در ماهواره وجود دارد که این شبکه ها نیز اغلب برا یایجاد تفرقه ایجاد شده اند و مراکز آن ها در لندن است، حال ممکن است دو سه شبکه خوب هم وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *