رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 25 بهمن 1396 - 09:19
  • کد خبر : ۶۸۸۳۵
  • مشاهده :14 views

کاخ سفید به اشتباهش اعتراف کرد

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  کاخ سفید اشتباهش در معرفی نامزد مدیریت شورای کیفیت محیط را پذیرفت . به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تسنیم، طبق گفته‌های سه مقام دولت ترامپ که نخواستند نامشان فاش شود، کاخ سفید از معرفی کاتلین هارتنت وایت، نامزد جنجالی خود برای هدایت […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

کاخ سفید اشتباهش در معرفی نامزد مدیریت شورای کیفیت محیط را پذیرفت .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تسنیم، طبق گفته‌های سه مقام دولت ترامپ که نخواستند نامشان فاش شود، کاخ سفید از معرفی کاتلین هارتنت وایت، نامزد جنجالی خود برای هدایت شورای کیفیت محیطی صرفنظر خواهد کرد.

به گفته یکی از مقامات آشنا به موضوع گفت که به دنبال عدم اجماع بر سر برنامه های این نامزد، به دلیل نگرانی‌های برخی جمهوریخواهان سنا بر سر تخصص وی، کاخ سفید از معرفی هارتنت صرفنظر کرد.

یک مقام کاخ سفید عصر روز شنبه در ایمیلی تایید کرد که کاخ سفید از نامزدی این فرد انصراف داده اما از ارائه جزئیات بیشتر در این باره امتناع کرد.

هارتنت وایت که سابقه هدایت کمیسیون کیفیت محیطی تگزاس را بر عهده داشته به دلیل اظهاراتش درباره تغییرات آب و هوایی مورد انتقاد قرار گرفته است. وی در شهادت خود مقابل کمیته محیطی و فعالیتهای عمومی سنا میزان نقش انسان در گرم شدن آب و هوای کره زمین را زیر سوال برده و گفته بود که چندان از آن مطمئن نیست.

این اظهارات وی که مشابه با برخی نامزدهای دیگر ترامپ برای بخش های مختلف بود، در تضاد با نتیجه گیری بخش اعظم کارشناسان علمی و یافته‌های دولت فدرال است.

کاخ سفید نیز بعد از این جلسه در پیامی توییتری نوشت که هارتنت وایت “علوم پایه‌ را به صورت کامل رد می‌کند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه