رفتن به بالا
  • دوشنبه - 14 اسفند 1396 - 11:07
  • کد خبر : ۶۹۸۶۳
  • مشاهده :15 views

بیش‌از ۱۰ عنوان برنامه در هفته زن در آذر شهر برگزار خواهد شد

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  مسول جامعه زنان سپاه آذرشهر با اشاره به اجرای برنامه های متنوع بزرگداشت هفته زن در آذرشهر گفت: بیش از ده عنوان برنامه در هفته زن در آذرشهر برگزار خواهد شد. رقیه خردمند، اظهار داشت: در طول هفته زن امسال بیش از ده برنامه متنوع فرهنگی و […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

مسول جامعه زنان سپاه آذرشهر با اشاره به اجرای برنامه های متنوع بزرگداشت هفته زن در آذرشهر گفت: بیش از ده عنوان برنامه در هفته زن در آذرشهر برگزار خواهد شد.
رقیه خردمند، اظهار داشت: در طول هفته زن امسال بیش از ده برنامه متنوع فرهنگی و ورزشی در آذرشهر، گوگان و ممقان و روستاهای تابعه برگزار خواهد شد.

خردمند با بیان اینکه زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) باید به صورت کاربردی برای جامعه معرفی شود، افزود: امروز یکی از مشکلات اساسی در مسایل اجتماعی این است که دارای چشم و هم چشمی شده ایم که باید با تمسک به سیره صدیقه کبری(س) این معضل را برطرف سازیم.
وی با اشاره به اهمیت بزرگداشت این هفته افزود: هفته زن فرصت مناسبی برای تجلیل از مقام زن و مادر و تبیین سیره فاطمی برای زنان و مردان است. چرا که حضرت زهرا(س) نه تنها الگوی بی بدیل برای خانم ها است بلکه سرمشق والایی برای مردان نیز به شمار می آید.
خردمند در ادامه خاطر نشان کرد در راستای معرفی زندگی حضرت زهرا (س) و الگو گیری از ایشان، بسیج جامعه زنان آذرشهر با برگزاری نشست ها و مراسم های مذهبی در طول این هفته سعی در اشاعه سبک زندگی فاطمی و کاربردی نمودن سیره ایشان دارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه