رفتن به بالا
  • دوشنبه - 14 اسفند 1396 - 11:12
  • کد خبر : ۶۹۸۶۴
  • مشاهده :5 views
فرماندار شهرستان آذرشهر :

مراسم اعتکاف در پنج نقطه شهرستان برگزار می شود

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  نشست ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی شهرستان آذرشهر برگزار شد. اللهیاری در این نشست که به موضوع اعتکاف اختصاص یافته بود گفت: مراسم معنوی اعتکاف سنت خوبی است و ایام اعتکاف فرصت خوبی است تا انسان به تزکیه نفس بپردازد. فرماندار شهرستان آذرشهر تصریح […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

نشست ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی شهرستان آذرشهر برگزار شد.
اللهیاری در این نشست که به موضوع اعتکاف اختصاص یافته بود گفت: مراسم معنوی اعتکاف سنت خوبی است و ایام اعتکاف فرصت خوبی است تا انسان به تزکیه نفس بپردازد.
فرماندار شهرستان آذرشهر تصریح کرد: هدف ما از شرکت در این مراسم باید زدودن غبار کینه و غرور از جان باشد بگونه ای که اثرات معنوی این ایام در طول سال نیز در نفس و روح شخص معکتف ساری و جاری شود.
وی با تأکید بر حفظ امنیت اماکن برگزاری مراسم اعتکاف افزود: این مراسم در پنج نقطه شهرستان برگزار می شود.
حجت الاسلام و المسلمین فتاحی رسس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آذرشهر نیز با اشاره به وظیفه حاکمیت در فراهم کردن بستر عبادت در جامعه گفت: در شهرستان طی سالهای گذشته نعداد ۵۰۰ الی۹۰۰ نفر در مراسم اعتکاف شرکت کرده اند که غالب آنها قشر جوان و میانسال بوده اند.
وی از صدور کارت اعتکاف برای شرکت کنندگان خبرداد و افزود: برگزاری برنامه های مختلف نماز جماعت،بیان احکام،حلقه های معرفت،سخنرانی و زیارت عاشورا ازجمله برنامه های فرهنگی این ایام است.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه