رفتن به بالا
  • سه شنبه - 15 اسفند 1396 - 12:23
  • کد خبر : ۶۹۹۶۲
  • مشاهده :9 views

افتتاح اولین جشنواره بازیهای بومی محلی آذرشهر

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان(احمد باقرزاده):  دکتر علیزاده معاون فرماندار آذرشهر در اولین جشنواره بازیهای بومی محلی آذرشهر گفت: بیش از ۷۰درصد جوانان با افزایش وزن بیماریها ی قند دیابت   مواجه است. وی افزود در گذشته با برگزاری بازی‌ها ی بومی محلی در محلات از سلامتی روح و روان وجسم برخوردار […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان(احمد باقرزاده): 

دکتر علیزاده معاون فرماندار آذرشهر در اولین جشنواره بازیهای بومی محلی آذرشهر گفت: بیش از ۷۰درصد جوانان با افزایش وزن بیماریها ی قند دیابت   مواجه است.

وی افزود در گذشته با برگزاری بازی‌ها ی بومی محلی در محلات از سلامتی روح و روان وجسم برخوردار بودیم که امروزه با افزایش بازی های رایانه‌ای به انواع بیماریها مبتلا شده‌ایم. دکتر علیزاده شاه کلید سلامتی ورزش و تحرک و تغذیه دانست وافزود روزانه ۳۰دقیقه ورزش و تحرک و استفاده از غذا های سنتی ضروری است.

احمدزاده رییس تربیت بدنی تبریز نیز گفت با برگزاری بازیهای بومی محلی در مدارس میتوان شادی را بین دانش آموزان برد وی بر برگزاری این بازیها در محلات تاکید کرد .

خطیبی دبیر برگزاری جشنواره در این مراسم گفت بازیهایی که از کشورهای خارجی وارد کشور ما شده اند با خود خشونت ان را به همراه آورده اند وی ودر ادامه افزود باید با برگزاری بازیها ی بومی محلی شادی را در بین خانمهای آذرشهر افزایش دهیم .

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه