رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 23 اسفند 1396 - 10:43
  • کد خبر : ۷۰۳۵۴
  • مشاهده :3 views

نجفی از شهرداری تهران استعفا داد؟

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  در حالی که خبر استعفای محمدعلی نجفی در فضای مجازی منتشر شده و منابع خبری از مذاکره و لابی گسترده برای انصراف آقای شهردار از تصمیمش دارند، اما اعضای شورای شهر این مسئله را تکذیب کرده‌اند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در حالی که خبر […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

در حالی که خبر استعفای محمدعلی نجفی در فضای مجازی منتشر شده و منابع خبری از مذاکره و لابی گسترده برای انصراف آقای شهردار از تصمیمش دارند، اما اعضای شورای شهر این مسئله را تکذیب کرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در حالی که خبر استعفای محمدعلی نجفی در فضای مجازی منتشر شده و منابع خبری از مذاکره و لابی گسترده برای انصراف آقای شهردار از تصمیمش دارند، اما اعضای شورای شهر این مسئله را تکذیب کرده‌اند.

کانال‌های خبری اصلاح‌طلب نوشته‌اند: نجفی بعد از ظهر دیروز از سمت خود استعفا داده است و جلسه فوق‌العاده امروز شورا برای بررسی استعفای او تشکیل شده است.»
زهرا نژادبهرام عضو هیات رییسه شورای شهر تهران در این رابطه به خبرنگار «فردا» می‌گوید: «امروز شورای شهر جلسه‌ای دارد، اما موضوع این جلسه آقای نجفی نیست. بلکه به منظور اتمام سال ۹۶ قصد جمع بندی کار‌ها را داریم.»

این عضو شورای شهر در ادامه می‌گوید: «اینکه آقای نجفی استعفا داده و ما جلسه فوق العاده گذاشته ایم شایعه است و شهردار تهران الان سر کارش است.».

گفتنی است که محمدعلی نجفی به علت بیماری قلبی پیش از این از معاونت ریاست جمهوری و ریاست سازمان میراث فرهنگی استعفا داده بود.

حسن خلیل‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در پاسخ به این پرسش که شنیده شده محمدعلی نجفی شهردار تهران استعفا داده است، گفت: ما هم در حد شایعه شنیده‌ایم ولی چیزی به شورای شهر ارائه نشده است. 

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: اگر قرار باشد شهردار استعفا دهد باید استعفایش را به شورا تقدیم کند اما چیزی به شورا نرسیده است. 

وی با بیان اینکه این موضوع در حد شایعه است، گفت: بر فرض اینکه اگر ایشان استعفا هم داده باشند در حال حاضر فصل استعفا نیست چرا که شب عید است اگر آقای نجفی بخواهد استعفا دهد باید ابتدا در شورا موضوعات خود را مطرح کند و بعد شورا در مورد آن نظر دهد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه