رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 23 اسفند 1396 - 16:20
  • کد خبر : ۷۰۳۶۶
  • مشاهده :11 views

ظریف امروز به جمهوری‌ آذربایجان می‌رود

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، طی سفری به باکو و دیدار با وزرای خارجه سه کشور آذربایجان، گرجستان و ترکیه از آنجا راهی آستانه خواهد شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از آناج، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان برای شرکت در نشست […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، طی سفری به باکو و دیدار با وزرای خارجه سه کشور آذربایجان، گرجستان و ترکیه از آنجا راهی آستانه خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از آناج، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان برای شرکت در نشست چهارجانبه جمهوری اسلامی ایران، جمهوری آذربایجان، ترکیه و گرجستان به باکو سفر می‌کند. این نشست که در سطح وزرای خارجه است، در تاریخ ۱۵ مارس، (۲۴ اسفند ماه) در آذربایجان برگزار خواهد شد.

ظریف در این نشست با همتایان خود در مورد موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی رایزنی خواهد کرد.

 وزیر امور خارجه کشورمان پس از شرکت در این نشست، راهی آستانه پایتخت قزاقستان می‌شود تا با وزیران امور خارجه ترکیه و روسیه در این کشور آسیای مرکزی دیدار و گفت‌وگو کند.

قرار است نشست وزیران امور خارجه این سه کشور به عنوان کشورهای ضامن آتش‌بس در سوریه در ۱۶ مارس (۲۵ اسفند ماه) در آستانه برگزار شود. محور اصلی رایزنی‌ها بین وزرای خارجه سه کشور در این نشست، آخرین تحولات سوریه خواهد بود.

انتهای پیام

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه