رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 23 اسفند 1396 - 16:23
  • کد خبر : ۷۰۳۷۹
  • مشاهده :2 views

کابینه روحانی در حوزه اقتصاد عملکرد ضعیفی را برجای گذاشت

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: دولت روحانی در سال جاری نتوانست وعده‌های اقتصادی‌اش را محقق و تغییری در معیشت مردم ایجاد کند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمداسماعیل سعیدی در گفت‌و‌گو با آناج در پاسخ به این سوال که عملکرد دولت را در سال […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: دولت روحانی در سال جاری نتوانست وعده‌های اقتصادی‌اش را محقق و تغییری در معیشت مردم ایجاد کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمداسماعیل سعیدی در گفت‌و‌گو با آناج در پاسخ به این سوال که عملکرد دولت را در سال ۹۶ چگونه ارزیابی می‌کند، اظهار داشت: عملکرد دولت از نظر اقتصادی ضعیف بوده و نتوانسته آنطور که باید و شاید به وظایف خود عمل کند و لذا این نشان دهنده‌ی آن است که تیم‌ اقتصادی دولت ناموفق عمل کرده است.

وی شرایط کنونی کشور را نشان از وجود یکسری مشکلات دانست و خاطرنشان ساخت: از جمله‌ی این مشکلات عبارت‌اند از رکود اقتصادی و بیکاری، که هر دوی این مسایل بر جامعه‌ی ما حاکم‌ و رو به افزایش هستند.

نماینده‌ی مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با اعلام اینکه جامعه‌ی ما از دو بعد اقتصادی و فرهنگی آسیب‌ پذیر شده است، تصریح کرد: بیشتر آسیب‌های اجتماعی نیز ناشی از این دو عامل هستند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که بهترین بدترین عملکرد را در سال جاری کدام نهادهای دولتی داشتند، متذکر شد: بدترین عملکرد را بانک مرکزی داشت ولی در خصوص بهترین عملکرد فعلا حضور ذهن ندارم.

انتهای پیام

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه