رفتن به بالا
  • یکشنبه - 19 فروردین 1397 - 17:50
  • کد خبر : ۷۱۷۲۲
  • مشاهده :11 views

بازدید فرماندار شهرستان آذرشهر از دیواره ساحلی رودخانه گنبرف

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  بازدید فرماندار شهرستان آذرشهر از دیواره ساحلی رودخانه گنبرف در نزدیکی کوی کردان آذرشهر و حضور در پل غله زار فرماندار شهرستان آذرشهر از دیواره ساحلی رودخانه گنبرف در نزدیکی کوی کردان آذرشهر و از امور اجرایی پل غله زار بازدید کرد. در حاشیه این بازدید اللهیاری […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

بازدید فرماندار شهرستان آذرشهر از دیواره ساحلی رودخانه گنبرف در نزدیکی کوی کردان آذرشهر و حضور در پل غله زار
فرماندار شهرستان آذرشهر از دیواره ساحلی رودخانه گنبرف در نزدیکی کوی کردان آذرشهر و از امور اجرایی پل غله زار بازدید کرد.
در حاشیه این بازدید اللهیاری با اشاره به بحران سیل دهم فروردین ماه سال جاری ،احداث مجدد دیواره تخریب شده نزدیک کوی کردان آذرشهر را مورد تأکید قرار داد.
فرماندار شهرستان آذرشهر در این خصوص دستورات لازم صادر کرد و برای وقوف از روند عملیات اجرایی پل غله زار در محل حضور بهم رساند.
حسینی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان آذرشهر نیز با اعلام این مطلب که اجرای پروژه با جدیت دنبال می شود گفت: ظرف چند روز آینده باند رفت مسیر بزرگراه به سمت عجب شیر بازگشایی می شود.
وی تصریح کرد: رقم۴۵ میلیارد ریال با پیشنهاد ستاد مدیریت شهرستان برای بازسازی و ترمیم پل غله زار که از حادثه سیل سال گذشته آسیب دیده بود به تصویب هیأت محترم وزیران رسیده بود ، بطور کامل محقق نشد.
حسینی ادامه داد :از این رقم مبلغ۱۵ میلیارد ریال اختصاص یافت که فقط۷میلیارد ریال محقق شده است و پیمانکار با این مبلغ کار بازسازی پل را از اسفند ماه سال گذشته پس از عقد قرارداد با اداره کل راهداری آغازکرده است.

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه