رفتن به بالا
  • دوشنبه - 27 فروردین 1397 - 10:53
  • کد خبر : ۷۲۱۶۰
  • مشاهده :2 views

«سقوط کرده» در بازار کتاب

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  دیوید بالداچی با یک کتاب جدید با عنوان «سقوط کرده» در ژانر جنایی وارد بازار کتاب جهان می‌شود. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آسوشیتدپرس، نویسنده پرفروش آمریکایی که پاییز ۲۰۱۷ کتابی با عنوان «پایان بازی» را منتشر کرده بود، فردا ۱۷ آوریل […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

دیوید بالداچی با یک کتاب جدید با عنوان «سقوط کرده» در ژانر جنایی وارد بازار کتاب جهان می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آسوشیتدپرس، نویسنده پرفروش آمریکایی که پاییز ۲۰۱۷ کتابی با عنوان «پایان بازی» را منتشر کرده بود، فردا ۱۷ آوریل کتاب دیگری با عنوان «سقوط کرده» را وارد بازار نشر می‌کند.

در حالی که «پایان بازی» پنجمین رمان از مجموعه رمان‌هایی بود که با حضور دو شخصیت به نام‌های ویل رابی و جسیکا رییل نوشته شده و درباره دستگیری یک تروریست داعشی در لندن بود، «سقوط کرده» چهارمین عنوان از یک مجموعه جنایی با تمرکز بر شخصتی به نام آموس دکر است که پس از انتشار رمان‌های پرفروش «مرد خاطره»، «آخرین مایل» و «ثابت» منتشر می‌شود. نخستین کتاب از این مجموعه به کتاب پرفروش آمریکا در سال ۲۰۱۵ بدل شد.

منتقدان می‌گویند آموس دکر یکی از خاص‌ترین شخصیت‌هایی است که بالداچی آفریده است؛ ماموری ویژه که حافظه خیلی خوبی دارد. او شخصیتی غمگین اما دوست داشتنی است که هنوز برای از دست دادن همسر و دخترش سوگوار است.

بیش از ۳۰ میلیون نسخه از کتاب‌های دیوید بالداچی به فروش رسیده و کتاب‌های او در بیش از ۸۰ منطقه جهان به ۴۵ زبان منتشر شده‌اند.

نخستین رمان او با عنوان «قدرت مطلق» به فیلمی با بازی و کارگردانی کلینت ایستوود بدل شد و با اقتباس از رمان‌های «کینگ» و «مکسول» سریال‌های تلویزیونی ساخته شد.

وی معمولا با حضور در برخی از مهمترین سازمان‌های اطلاعاتی جهان و ملاقات با جاسوسان واقعی سوژه‌های داستان‌هایش را پیدا می‌کند و حداقل با چهار رییس جمهوری آمریکا که از کتاب‌هایش لذت برده‌اند ملاقات کرده است.

بالداچی با همراهی همسرش بنیادی با عنوان «هر چه آرزو می‌کنی» دارد که بنیادی غیرانتفاعی است و برای گسترش سوادآموزی در سراسر آمریکا فعالیت می‌کند.

«سقوط کرده» ۱۷ آوریل ۲۰۱۸ از سوی انتشارات گرند سنترال به بازار می‌آید

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه