رفتن به بالا
  • دوشنبه - 27 فروردین 1397 - 10:52
  • کد خبر : ۷۲۱۶۲
  • مشاهده :8 views

شوخی کاربران توییتر با حمله موشکی آمریکا به سوریه

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  در پی حمله نظامی آمریکا و متحدانش به سوریه، کاربران فضای مجازی با به راه انداختن هشتگ #حمله_پلاستیکی این اقدام ترامپ را به سخره گرفتند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مشرق، بامداد  ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دستور حمله […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

در پی حمله نظامی آمریکا و متحدانش به سوریه، کاربران فضای مجازی با به راه انداختن هشتگ #حمله_پلاستیکی این اقدام ترامپ را به سخره گرفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مشرق، بامداد  ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دستور حمله نظامی به سوریه را صادر کرد. وی و متحدانش (فرانسه و انگلیس) با همکاری دست‌های پشت پرده  با پرتاپ ۱۰۳ موشک که ۷۱ مورد آن رهگیری شد، مواضع سوریه را مورد هدف قرار دادند.

به قول خود رئیس جمهور آمریکا این بزرگترین حمله نظامی‌ای بود که تاکنون ترامپ دستور اجرای آن را صادر کرده است. او پس از انجام این عملیات در صفحه توئیتر خود نوشت: ” عملیات انجام شد” . در واقع ترامپ با انتشار این پست قصد داشت حمله به  مراکز علمی سوریه را عملیاتی بزرگ جلوه دهد، دروغی که از چشم تیزبین کاربران دور نماند.

در همین راستا برخی از کاربران فضای مجازی با به راه انداختن هشتگ #حمله_پلاستیکی این ادعای ترامپ را مورد تمسخر قرار دادند. در ادامه تعدادی از پست‌های منتشره در این باره  ارائه شده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه