رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 30 فروردین 1397 - 15:31
  • کد خبر : ۷۲۲۱۰
  • مشاهده :0 views

کلینیک فوق تخصصی بیمارستان اسدآبادی تبریز افتتاح شد

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  به مناسبت هفته سلامت کلینیک فوق تخصصی اسد آبادی تبریز با حضور قاضی‌زاده هاشمی افتتاح شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، محمدحسین صومی صبح امروز در آئین افتتاح کلینیک فوق تخصصی بیمارستان اسدآبادی تبریز اظهار داشت: این کلینیک یکی از نمونه کلینیک‌های […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

به مناسبت هفته سلامت کلینیک فوق تخصصی اسد آبادی تبریز با حضور قاضی‌زاده هاشمی افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، محمدحسین صومی صبح امروز در آئین افتتاح کلینیک فوق تخصصی بیمارستان اسدآبادی تبریز اظهار داشت: این کلینیک یکی از نمونه کلینیک‌های تخصصی آماده برای افتتاح در هفته سلامت است.

وی با اشاره به صرف اعتبار ۱۲ میلیارد تومانی برای افتتاح این کلینیک، عنوان کرد: زیربنای مجموعه ۳ هزار و ۸۰۰ مترمربع بوده در ۴ طبقه احداث شده است، ۳٫۵ میلیارد تومان برای تجهیز و ۸٫۵ میلیارد تومان برای احداث کلینیک هزینه کرده‌ایم.

رئیس علوم پزشکی تبریز از معماری خاص این مرکز خدمات‌رسان خبر داد و بیان داشت: بیماران هر کلینیک به طور مجزا از هم در بلوک‌های مختلف پذیرش و ویزیت می‌شوند.

گفتنی است؛ این کلینیک دارای واحدهای خدمات پرستاری، آزمایشگاهی، داروخانه، کلینیک پزشکی خانواده و عمومی، اتاق شیر مادر، رادیولوژی،کلینیک‌های قلب و عروق است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه