کد خبر: 73023
تاریخ انتشار: فروردین 26, 1399
گروه : بازنشری

برگزاری پویش استانی «در خانه کتاب بشنویم» در آذربایجان شرقی

برگزاری پویش استانی «در خانه کتاب بشنویم» در آذربایجان شرقی

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

سیدمحمدحسین بلاغی با بیان این مطلب اظهار کرد: همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی، پویش استانی #درخانهکتاب_بشنویم با همکاری حوزه هنری آذربایجان شرقی و بسیج هنرمندان استان برگزار می شود.

وی افزود: این طرح با توجه به شرایط ایجاد شده در رابطه با گسترش بیماری کرونا، با هدف ترغیب مردم به ماندن در خانه و بر طرف کردن بخشی از نیازهای فرهنگی مردم انجام می گیرد.

رئیس حوزه هنری استان در ادامه اظهار کرد: علاقمندان می توانند کتاب های صوتی منتشر شده در حوزه تاریخ شفاهی را سایت حوزه هنری آذربایجان شرقی به نشانی artabriz.ir دریافت کنند و به ۱۰ نفر از عزیزانی که بهترین خلاصه کتاب را بنویسند، هدایای نفیسی اهدا می شود.

وی در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه حوزه هنری استان برنامه های مختلف فرهنگی را در هفته هنر انقلاب اسلامی از سوی فضای مجازی برگزار می کند، ادامه داد: برپایی نمایشگاه های مجازی، برگزاری عصر شعر روایت قلم، برگزاری عصر داستان، تولید کلیپ های مختلف و همچنین سایر فعالیت های فرهنگی در فضای مجازی با هدف ترویج هنر انقلاب در جامعه برگزار می شود.

گفتنی است، علاقمندان می توانند خلاصه کتاب را به ایمیل artabriz@yahoo.com و یا دایرکت اینستاگرام @hhtabriz تا مورخه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *