معرفی امام جمعه جدید آذرشهر

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  حجت الاسلام رشتبری به عنوان امام جمعه جدید آذرشهر معرفی و از تلاشهای حجت الاسلام نور پور تجلیل شد. ا نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در مراسم معارفه امام جمعه آذرشهر حفظ وحدت و همدلی را میان مردم و مسئولان در شرایط حساس کنونی ضروری دانست. …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

حجت الاسلام رشتبری به عنوان امام جمعه جدید آذرشهر معرفی و از تلاشهای حجت الاسلام نور پور تجلیل شد.
ا نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در مراسم معارفه امام جمعه آذرشهر حفظ وحدت و همدلی را میان مردم و مسئولان در شرایط حساس کنونی ضروری دانست.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت : حفظ اتحاد ملی و اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب تنها راه ایستادگی در برابر دشمنان اسلام است.
وی با اشاره به نقش مهم نماز جمعه و جایگاه پدرانه امام جمعه در جامعه گفت : دشمنان قسم خورده کشورمان تلاش می کنند با ایجاد تفرقه و اختلاف ، جامعه را به آشوب بکشانند و در این میان سنگر نماز جمعه به عنوان تکیه گاه وحدت و همبستگی مردم ، توطئه های استکبار را خنثی می کند.
حجت الاسلام و المسلمین رشتبری پیش از این امام جمعه خلخال بود و حجت الاسلام نور پور هم به امامت جمعه بخش گلستان شهرستان بوستان تهران منصوب شده است.
شهرستان آذرشهر با حدود ۱۲۰ هزار نفر جمعیت در غرب آذربایجان شرقی واقع شده است.
مردم این شهرستان از پیشگامان جهاد و شهادت در دوران طاغوت و دفاع مقدس است و علمای بزرگی همچون شهید محراب آیت الله سید اسد الله مدنی و شهید سیاهچاله های طاغوت آیت الله حسین غفاری را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است./مهدی جلیلی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *