همکاری شهرداری آذرشهر با کمیته امداد برای توانمندسازی مددجویان تحت پوش

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  شهردار آذرشهر در جلسه ای که در دفتر شهرداری آذرشهر با حضور فاتح معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی و رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان آذرشهربرگزار شد اعلام کرد: این شهرداری آماده هرگونه همکاری در جهت توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

شهردار آذرشهر در جلسه ای که در دفتر شهرداری آذرشهر با حضور فاتح معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی و رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان آذرشهربرگزار شد اعلام کرد: این شهرداری آماده هرگونه همکاری در جهت توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) می باشد و برای اجرای طرح جدید وام خودکفایی مددجویان کمیته امداد پیش قدم میباشد.

همچنین در این جلسه شهردار از اختصاص یافتن تعدادی از غرفه های نمایشگاه تابستانی مستقر در پارک ملت به مددجویان کمیته امداد خبرداد.
در ادامه  فاتح معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد استان گفت: در مدتی که آقای جهانپور عهده‌دار سکان‌دار شهر آذرشهر بوده‌اند خوشبختانه تعامل خوبی با کمیته امداد داشته‌اند و در ترویج فرهنگ انفاق و حمایت محرومین، ایتام در قالب طرح محسنین و ایتام اکرام همکاری‌های خوب داشته‌اند.
یکی از مواردی که می‌تواند در توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش کمک فراوانی نماید، ایجاد اشتغال برای محرومان و نیازمندان است که با رویکرد جهادی که آقای جهانپور دارند فرصت مناسبی را برای ایجاد اشتغال فراهم خواهند کرد و کمیته امداد هم در موضوع پرداخت تسهیلات به افراد کمک‌ها خوبی خواهد کرد.
جهانپور شهردار آذرشهر در پایان گفت:امیدوارم روزی را شاهد باشیم که تمام مدجویان کمیته امداد بتوانند روی پای خود ایستاده و زندگی خود را بگردانند.

منبع روابط عمومی شهرداری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *