بهره برداری ازساختمان تأمین اجتماعی آذرشهر ویک باب مدرسه ۳ کلاسه با اعتبار افزون بر ۹۴ میلیارد ریال در شهرستان آذرشهر

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  همزمان با هشتمین روز از دهه فجر، با حضور فرماندار شهرستان آذرشهر ساختمان تأمین اجتماعی آذرشهر با اعتبار حدود۹۰ میلیارد ریال افتتاح شد. این ساختمان با۲۱۸۰ متر مربع زیر بنا در زمینی به مساحت۳۰۰۰ متر مربع احداث شده است ودارای زیر زمین،طبقه همکف و طبقه اول می …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

همزمان با هشتمین روز از دهه فجر، با حضور فرماندار شهرستان آذرشهر ساختمان تأمین اجتماعی آذرشهر با اعتبار حدود۹۰ میلیارد ریال افتتاح شد.
این ساختمان با۲۱۸۰ متر مربع زیر بنا در زمینی به مساحت۳۰۰۰ متر مربع احداث شده است ودارای زیر زمین،طبقه همکف و طبقه اول می باشد.
در افتتاح این ساختمان امام جمعه آذرشهر، مدیر کل تأمین اجتماعی استان و سایر مسوولین شهرستان نیز حضور داشتند.
مدرسه سه کلاسه روستای فیروز سالار از توابع بخش گوگان نیز با اعتبار۴ میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال در عرصه ای بمساحت ۳۸۸۱ متر مربع در۲۶۴ متر مربع زیر بنا به بهره برداری رسید. این مدرسه توسط خیر مدرسه ساز بنا شده و مشارکت دهیاری فیروز سالار و اداره کل نوسازی استان درتجهیز مدرسه مشاهده می شود.
همچنین در این روز فرماندار شهرستان آذرشهر به مناسبت ایام ا… دهه فجر، در سه واحد تولیدی( شرکت آرتا،شرکت دند لوله وساگیس) بازدید و پس از رؤیت خطوط تولید این واحدها با اهدای شاخه گلی از کارگران و کارکنان آن قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *