افتتاح چند طرح عمرانی با اعتباری حدود۱۵۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی شهید سلیمی با حضور فرماندار شهرستان آذرشهر

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  شرکت ارسا پتروشیمی خاورمیانه(تولید کننده روغن موتور و روغن هیدرولیک) با مساحت۱۷۵۰ متر مربع و زیر بنای۱۲۵۰ متر مربع به بهره برداری رسید. مؤسس این شرکت سرمایه گذار خارجی بوده و برای راه اندازی واحد۲۵۰ هزار دلار سرمایه اولیه هزینه شده و برای ۱۰ نفر نیز اشتغال …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

شرکت ارسا پتروشیمی خاورمیانه(تولید کننده روغن موتور و روغن هیدرولیک) با مساحت۱۷۵۰ متر مربع و زیر بنای۱۲۵۰ متر مربع به بهره برداری رسید. مؤسس این شرکت سرمایه گذار خارجی بوده و برای راه اندازی واحد۲۵۰ هزار دلار سرمایه اولیه هزینه شده و برای ۱۰ نفر نیز اشتغال مستقیم ایجاد شده است.

شرکت سنگ کارا( تولید کننده سنگهای ماربلی«تراورتن و مرمریت») در زمینی به مساحت۴۵۰۰ متر مربع و با زیر بنای۱۳۰۰ متر مربع با اعتبار۴۵ میلیارد ریال نیز در نهمین روز از دهه فجر به بهره برداری رسید.
با راه اندازی این شرکت برای۱۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است.
فاز۴ کیک نظری( تولید کننده ویفر) نیز با اعتبار۵۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید و با راه اندازی این واحد برای۱۵ نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است.
همچنین پروژه احداث پستهای هوایی در کارگاه های کوچک شهرک صنعتی ، احداث شبکه روشنایی در کمر بندی جنوبی و شرقی شهرک، احداث نیروگاه خورشیدی در ساختمان فناوری کسب و کار شهرک و زیر سازی و آسفالت بخشی از خیابانهای شهرک صنعتی شهید سلیمی با اعتبار نزدیک به۲۸۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
در ادامه مراسم افتتاح طرح های عمرانی ، فرماندار شهرستان آذرشهر با خانواده معظم شهیدان محمد ایمان عمو،حسین نادرزاده و محمد میرزایی دیدار و گفتگو کرد.
در مراسم دیدار با خانواده معظم شهدای شهر ممقان که به مناسبت دهه مبارک فجرانجام یافت، فرماندارشهرستان آذرشهر با قرائت فاتحه ای به روح بلند و ملکوتی این شهیدان، با آرمانهای والای شهیدان تجدید میثاق کرد.
در این دیدارمعاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار،بخشدار ممقان، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آذرشهر،رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان آذرشهر و رییس شورای اسلامی شهر ممقان نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *