رژیم صهیونیستی در حمله به سوریه حریم هوایی عراق و اردن را نقض کرد

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در حمله به سوریه، حریم هوایی عراق و اردن را نقض کرده است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از النشره، وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد: حملات اخیر اسرائیل به …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در حمله به سوریه، حریم هوایی عراق و اردن را نقض کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از النشره، وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد: حملات اخیر اسرائیل به سوریه که در منطقه البوکمال صورت گرفت، حریم هوایی عراق و اردن را نقض کرده بود.

در این بیانیه آمده است: اخیرا حملات موشکی اسرائیل به اراضی سوریه تشدید شده است و این موضوع به بی ثباتی و ناامنی در منطقه منجر خواهد شد.

به گزارش مهر، در ادامه بیانیه گفته شده است: جنگنده های اسرائیلی در روز ۱۲ نوامبر منزل «اکرم العجوری» یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی در دمشق را هدف حمله موشکی قرار دادند، جایی که هیئت های دیپلماتیک در آن وجود داشتند. چند روز بعد نیز این جنگنده ها اهدافی را در منطقه البوکمال در نزدیکی مرزهای عراق و سوریه هدف قرار دادند.

وزارت خارجه روسیه در ادامه به حملات دیگر اسرائیل در تاریخ ۱۹ و ۲۰ نوامبر به مواضعی در سوریه اشاره کرد که خسارت های مالی و جانی را در مناطق مختلف این کشور در پی داشت.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *