مردم و مسئولان با ید پتانسیل های منطقه ای را شناسایی نموده ودر راستای اقتصاد مقاومتی گام بردارند

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  ? حجت الاسلام والمسلمین رشتبری امام جمعه آذرشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته آذرشهر ضمن سفارش مردم به تقوای اللهی گفت : اخلال گران اقتصادی با نعمت اعطایی خداوند به آنها با صحیح استفاده نکردن از مال خود واخلال در اقتصاد کشور به جنگ اللهی …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

? حجت الاسلام والمسلمین رشتبری امام جمعه آذرشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته آذرشهر ضمن سفارش مردم به تقوای اللهی گفت : اخلال گران اقتصادی با نعمت اعطایی خداوند به آنها با صحیح استفاده نکردن از مال خود واخلال در اقتصاد کشور به جنگ اللهی میروند وی در ادامه با اشاره به فرمایش رهبری در جلسه مدیران ارشد کشوری توجه به حل مشکلات اقتصادی مردم و شفاف سازی توطئه های دشمن و عدم اعتماد به اوروپا و وقت کشی آنان را از فرمایشات رهبری ذکر کرد.
? امام جمعه آذرشهر در ادامه به طرحهای دولت در مورد تولید برق و اب شیرین از آب دریا اشاره کرد و افزود: مردم و مسئولان با ید پتانسیل های منطقه ای را شناسایی نموده ودر راستای اقتصاد مقاومتی گام بردارند و با فرآوری و بسته بندی ظریف و شکیل بخصوص‌ در مورد حبوبات و خشکبار و گردو و زعفران از خروج دست رنج کشاورزان جلوگیری نمایند و باید در بحث اقتصاد مقاومتی ملی و منطقه ای مسئولان تلاش نمایند و در موقعیتی که مردم در مزیقه اقتصادی هستند مفسدین اقتصادی در مایحتاج مردم اخلال ایجاد میکنند و مسئولان قوه قضاییه باید دراسرع وقت رسیدگی و برخورد نمایند.

? توفارقان?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *