پیش بینی وضعیت هوای ۳ روز آینده کشور

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار باران و وزش باد شدید موقت در برخی از استان‌ها طی سه روز آینده، از افزایش نسبی دمای هوا در کشور خبر داد. به گزارش شبکه اطلاع رس؛ انی راه دانااحد وظیفه اظهار داشت: با توجه …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار باران و وزش باد شدید موقت در برخی از استان‌ها طی سه روز آینده، از افزایش نسبی دمای هوا در کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رس؛ انی راه دانااحد وظیفه اظهار داشت: با توجه به آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی امروز (۱۲ خرداد) برای استان‌های خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، جنوب غرب یزد، شمال فارس، جنوب و غرب اصفهان، غرب کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، جنوب شرق لرستان و بخش‌هایی از کرمان رگبار، رعد و برق و گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: فردا (۱۳ خرداد) در استان‌های کهگیلویه و بویر احمد، شمال فارس، خراسان شمالی و ارتفاعات سمنان بارش پراکنده و وزش باد و در بخش‌هایی از کرمان رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت خواهیم داشت.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز سه‌شنبه (۱۴ خرداد) برای استان‌های اردبیل، شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود، اظهارکرد: طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۱۵ و ۱۶ خرداد) به‌ویژه در ساعات بعد ازظهر و اوایل شب برای استان‌های واقع در شمال غرب، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی و دامنه‌های البرز غربی و مرکزی رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.
وظیفه در ادامه با اشاره به اینکه طی سه روز آینده برای برخی مناطق شرق، جنوب شرق کشور و استان هرمزگان وزش باد شدید همراه با گرد و خاک انتظار می‌رود، گفت: طی هفته جاری شاهد افزایش نسبی دما در بیشتر نقاط کشور هستیم.
وی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۱۳ خرداد) صاف تا کمی ابری با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد و روز سه‌شنبه (۱۴ خرداد) نیز صاف تا کمی ابری با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۳۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *