جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بازهم تعطیل شد

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  یوسفیان ملا گفت: جلسه این هفته ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تشکیل نمی شود و جلسه به هفته آینده موکول شده است . به گزارش خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بنابر اساسنامه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی جلسات این ستاد باید هر دو هفته یکبار به …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

یوسفیان ملا گفت: جلسه این هفته ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تشکیل نمی شود و جلسه به هفته آینده موکول شده است .

به گزارش خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بنابر اساسنامه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی جلسات این ستاد باید هر دو هفته یکبار به صورت منظم تشکیل گردد؛ بعد از تعطیلی هفت ماهه جلسات این ستاد با پیگیری های شبکه اطلاع رسانی راه دانا این جلسات به نظم قبلی خود برگشته و مجددا شروع بکار کرد.

 

اما نکته ای که در این میان وجود دارد جلسات این ستاد گاهی اوقات در طول این چند ماه از نظم افتاده و تشکیل نمی شود؛ در همین رابطه هفته گذشته عزت الله یوسفیان ملا در گفتگو با خبرنگار ما خبر داد که جلسه تشکیل نمی شود و دوشنبه هفته آینده یعنی مورخ ۲۲ مرداد ماه تشکیل می شود.

بیشتر بخوانید:

اما امروز یوسفیان ملا عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خبر داد که جلسه این هفته هم تشکیل نمی شود و جلسه به هفته آینده موکول شده است.

این در حالی است که باید بر اساس گفته های یوسفیان ملا ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی امروز تشکیل جلسه می داد.

 

 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *