تعطیلات زمستانی مدارس در راه است

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بدون تدبیر و هماهنگی با دستگاه‌های مختلف و با توجه به اختلاف زیاد دما در دو نقطه از کشور و همچنین بحث مرخصی‌ها نمی‌توان تصمیمی شتابزده در ارتباط با تعطیلات مدارس در زمستان اعمال کرد. به گزارش شبکه …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بدون تدبیر و هماهنگی با دستگاه‌های مختلف و با توجه به اختلاف زیاد دما در دو نقطه از کشور و همچنین بحث مرخصی‌ها نمی‌توان تصمیمی شتابزده در ارتباط با تعطیلات مدارس در زمستان اعمال کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با  ایسنا، در رابطه با تعطیلات زمستانی مدارس، اظهار کرد: اجرایی شدن این تعطیلات از اختیارات آموزش و پرورش است، اما با توجه به اختلاف دما در دو نقطه ایران که گاهی به ۵۰درجه می‌رسد و بدون هماهنگی با سازمان‌های دیگر نمی‌شود اقدامی عجولانه انجام داد، چرا که موجب بی‌نظمی و اعتراض خانواده‌ها می‌شود.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش می‌تواند اعلام کند کلاس‌ها از اول شهریور آغاز می‌شود تا این فاصله زمانی جبران و در زمستان که وارونگی هوا رخ می‌دهد، مدارس تعطیل شود.
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، افزود: هدف از این تعطیلات، تجدید قوای دانش آموزان، سفر و همچنین تجارت از طریق توریسم زمستانه است.
ابطحی گفت: بعد از هماهنگی خانواده‌ها با فرزندان، اول مهرماه خبر قطعی تعطیلات زمستانی امسال اعلام می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *