اکسیژن، پشت پرده معضل هفت تپه/باشگاه پرحاشیه بیخ گوش وزارت ورزش!

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  به نقل از خبرگزاری قدس : یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه ورزشی اکسیژن، بخش عمده‎ای از سهام نیشکر هفت تپه را دارد و با عدم پرداخت مطالبات کارکنان این شرکت، چالشی جدی را به وجود آورده است. کارگران نیشکر هفت تپه مدت‌هاست به واگذاری این شرکت …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

به نقل از خبرگزاری قدس :

یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه ورزشی اکسیژن، بخش عمده‎ای از سهام نیشکر هفت تپه را دارد و با عدم پرداخت مطالبات کارکنان این شرکت، چالشی جدی را به وجود آورده است.

کارگران نیشکر هفت تپه مدت‌هاست به واگذاری این شرکت به بخش خصوصی و همچنین عدم پرداخت حقوق‌های ماهیانه خود معترض‌اند و طی چند وقت اخیر، نسبت به این موضوع اعتراضاتی را هم داشته‌اند. اعتراضاتی که بعضا باعث ایجاد مشکلاتی هم شد.

بررسی‎های خبرنگار ورزشی خبرگزاری ما نشان می‎دهد که این اعتراضات بی ارتباط با باشگاه بدنسازی اکسیژن تهران نیست.

نیشکر هفت تپه، شرکتی است که مالکیت بخش عمده آن، برعهده یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه ورزشی اکسیژن است. باشگاهی که همواره حواشی کوچک و درشتی همراه خود دارد و تعداد زیادی از قهرمانان ملی هم در آن مشغول تمرین هستند. البته برخی از روسای فدراسیون‎های ورزشی بارهای نسبت به حضور قهرمانان و تمرین آنها در این باشگاه اعتراضاتی را هم داشته‌اند.

اکسیژن که چندین شعبه در تهران دارد، همواره در کانون توجه بوده است و اتفاقات عجیب و غریب کم در آن رخ نداده است. در تازه ترین حاشیه پیش آمده برای این باشگاه، متوجه می‎شویم که «امید اسد بیگی» یکی از اعضای هیئت مدیره ۵ نفره –عضو اصلی باشگاه- این باشگاه، مالیکت بخش عمده‎ای از نیشکر هفت تپه را بر عهده دارد.

تمامی این اتفاقات در حالی است که «اسد بیگی» طی سالیان گذشته سرمایه‎گذاری بزرگی در مجموعه ورزشی اکسیژن کرده است اما حقوق کارگران مجموعه نیشکر هفت تپه را مدت‎ها است که پرداخت نکرده؛ موضوع زمانی جالب می‎شود که پس از اعتراضات رخ داده توسط کارگران نیشکر هفت تپه، سایر اعضای هیئت مدیره اکسیژن، تصاویر خود در کنار اسدبیگی را از شبکه های اجتماعی منتسب به خود پاک کردند.

امیرحسین فرزانه که بیش از سایر اعضای هیئت مدیره این باشگاه در فضای مجازی و عمومی فعالیت دارد و همواره از او به عنوان مدیری خلاق، سالم و پیشتاز صحبت می‎شود، نخستین کسی بود که دست به این اقدام زد.

حال باید منتظر ماند و دید، واکنش وزارت ورزش و جوانان نسبت به حواشی زیادی که همواره در کنار نام این باشگاه وجود دارد؛ باشگاهی که یکی از شعبات آن بیخ گوش وزارت ورزش و جوانان است، چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *