پیام تشکر و سپاس فرمانده سپاه ناحیه آذرشهر از حضور باشکوه در راهپیمایی ۱۳ آبان

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  ✅ سرهنگ پورزینال فرمانده سپاه ناحیه آذرشهر با صدور پیامی از حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ماه در شهرستان آذرشهر تشکر و اظهار قدردانی نمود. متن پیام فرمانده سپاه ناحیه آذرشهر بدین شرح است : ✅ سلَامٌ عَلَیْکُمْ بِمَا صَبَرْتُمْ ۚ إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

✅ سرهنگ پورزینال فرمانده سپاه ناحیه آذرشهر با صدور پیامی از حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ماه در شهرستان آذرشهر تشکر و اظهار قدردانی نمود.

متن پیام فرمانده سپاه ناحیه آذرشهر بدین شرح است :

✅ سلَامٌ عَلَیْکُمْ بِمَا صَبَرْتُمْ ۚ
إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ یَنْصُرْکُمْ وَیُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ

درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مومن و همیشه در صحنه شهرستان آذرشهر که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای حماسه ای دیگر را به نمایش گذاشتید.
و بار دیگر خیل عظیم ملت همیشه درصحنه بصیر و ولایتمدار شهرستان آذرشهر علیه نظام سلطه و استکبار و یزیدیان دجال زمانه در یوم الله ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۷ و در راستای منویات مام معظم رهبری و با انجام راهپیمایی دشمن شکن و اعلام نفرت بر ضد نماد ستمگری حماسه درخشان دیگری برصلابت و حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی خلق کردند .
فلذا بر خود وظیفه می دانم از حضور حماسی خانواده معظم شهدا ، ایثارگران ،روحانیون ، دانش آموزان ، دانشجویان و مسئولین عزیزو اهالی غیرتمند شهرستان آذرشهر در لبیک گویی به ندای مقتدای خویش حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و شرکت در راهپیمایی سراسری ۱۳ آبان موجب صلابت و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش در عرصه های بین المللی را به همراه داشت ، مراتب سپاس و قدردانی خود را اعلام نموده و علو درجات و توفیقات روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی و نابودی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی را از خداوند متعال مسئلت دارم.

سرهنگ پورزینال؛ فرمانده سپاه ناحیه آذرشهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *