بیانیه بسیج دانشجویی به خاطرممانعت از ورود دکتر حسن عباسی به دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  به گزارش خبرگزاری تسنیم از آذرشهر ،بدنبال ممانعت حسن عباسی به دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و برگزاری ویژه برنامه هفته بسیج ، بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بیانیه ای صادر کردند. دربیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان از تبعیض ها و بی تدبیری ها از …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آذرشهر ،بدنبال ممانعت حسن عباسی به دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و برگزاری ویژه برنامه هفته بسیج ، بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بیانیه ای صادر کردند.
دربیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان از تبعیض ها و بی تدبیری ها از طرف مدیریت و حراست دانشگاه به شدت انتقاد و اینگونه کارشکنی ها را غیر قابل تحمل و توجیه اعلام کرده اند.
در بخش دیگری از این بیانیه ، کارشکنی مسئولان دانشگاه را در خصوص لغو سخنرانی حسن عباسی را مغایر با قانون و و مغایر با منویات مقام معظم رهبری و ذکر کرده و آمده است: رهبر انقلاب دانشجو را موتور محرک این مملکت میداند این درحالیست که مسئولین این دانشگاه کمر به از کار انداختن این موتور و فلج کردن ذهن سیاسی دانشجویان بسته اند .
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در ادامه این بیانیه از ایجاد فضای سیاسی و فکری دانشگاه به حکومت نظامی نگران کننده توصیف کرده واورده است: طبق اصل ۷۹ قانون اساسی حکومت نظامی جز در زمان جنگ ممنوع است ٬حال این مسئولین بی تدبیر جو سیاسی و فکری دانشگاه را همچون حکومت نظامی بدون تحرک و فاسد کرده اند.
در ادامه این بیانیه از مسئولان سیاسی و استانی و کشوری درخواست شده تا جلوی خفه کردن صدای انقلابی و آزادی خواهی را بگیرند تا دانشگاه را به دارالمنافقین و فاسقین تبدیل نکنند .
از تمامی مسئولین استانی و کشوری مربوطه استدعا داریم تا جلوی خفه کردن صداهای انقلابی و آزادی خواه را بگیرند که دانشگاه تبدیل به دارالمنافقین و فاسقین نشود.
شایان ذکر است، بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ویژه برنامه ای بمناسبت هفته بسیج برگزار کرده بود و سخنران این مراسم حسن عباسی از چهره های برجسته سیاسی کشور و منتقد دولت در نظر گرفته بودند که در اقدامی قابل تأمل حراست دانشگاه از ورود حسن عباسی به دانشگاه جلو گیری نمود و با قطع سیستم صوتی و روشنایی دانشگاه سالن محل سخنرانی ، دانشجویان را نیز از محل برگزاری مراسم خارج نموده و مانع برگزاری مراسم هفته بسیج در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان شدند.
بدنبال لغو سخنرانی حسن عباسی و ممانعت از ورود وی به محوطه دانشگاه ، دانشجویان راهپیمایی و تجمع اعتراضی در محوطه دانشگاه و دفتر ریاست دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار کردند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *