سرهنگ پور زینال:

بسیج مجموعه ای از انسان های مخلص و بی ادعاست

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  فرمانده سپاه آذرشهر در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج با تاکید بر اهمیت بزرگداشت هفته بسیج گفت: بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در هفته بسیج در آذرشهر اجرا می شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی سید …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

فرمانده سپاه آذرشهر در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج با تاکید بر اهمیت بزرگداشت هفته بسیج گفت: بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در هفته بسیج در آذرشهر اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی سید رضا پورزینال با بیان اینکه برنامه های متنوعی در طول هفته بسیج در آذرشهر اجرا خواهد شد افزود: در طول این هفته برنامه هایی از قبیل دیدار با ائمه جمعه، نشست های بصیرت افزایی، تجدید میثاق با شهدا، یادواره شهدا، اعزام گروه های جهادی و … انجام خواهدشد.

وی با اشاره به اهمیت بسیج از نظر امام راحل و رهبر معظم انقلاب بیان داشت: بسیج مجموعه ای از انسان های مخلص و بی ادعاست که باعث بروز بسیاری از اتفاقات مبارک کشور شده است.

پور زینال یکی از ویژگی های بارز امام راحل را زمان شناسی ایشان دانسته و خاطر نشان کرد: امام با شناخت از زمان و آینده نگری خود شجره طیبه بسیج را بنا نهاد تا در طول سال های متمادی شاهد نقش آفرینی این سازمان مقدس که اکنون به درختی تنومند تبدیل شده است باشیم.

وی با بیان اینکه تشکیل بسیج به معنای تشکیل سازمانی موازی دولت نبود تصریح کرد: هرجا که بسیج احساس کند نیاز به حضور دارد در چارچوب قوانین و مقررات کشور وارد عمل می شود و ورود و خروج بسیج در امور کشور هیچ موقع خارج از چارچوب قوانین نبوده است.

فرمانده سپاه آذرشهر بسیج را سازمانی الگو ساز معرفی کرده و بیان داشت: امروز بسیج علاوه بر حفظ انسجام و استحکام داخلی با الگو دهی به سایر جوامع اسلامی باعث تشکیل بسیج جهان اسلام بر علیه استکبار شده است و یکی از نمونه های بارز این پدیده به زانو در آوردن اسرائیل در کرانه باختری توسط مردم فلسطین است.

وی در ادامه با برشمردن خدمات بسیجیان آذرشهر به همشهریان خود گفت: در یکسال اخیر حدود ۴ خانه محروم با کمک کمیته امداد و خیرین به بهره برداری رسیده است و ۴ باب خانه دیگر نیز در حال احداث می باشد.

پورزینال با بیان اینکه در عرصه درمان نیز خدمات خوبی انجام داده ایم گفت: در سال جاری ۸ مورد اکیپ پزشکی در مناطق محروم مستقر شده است که حدود ۱۰۰۰ بیمار ویزیت شده اند.

وی با اشاره به اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم افزود: طی اردو های ۷ روزه و ۱۰ روزه کارهای متنوعی مانند احداث خانه های مدد جویی، تعمیر وساماندهی مدارس، کمک به کشاورزان در ارتقای بهره وری انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *