بانگ تکبیـر در آسمان ایـران طنین انداز می شود

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد : امشب شب ۲۲ بهمن رأس ساعت ۲۱ همزمان با نورافشانی، بانگ تکبیـر در آسمان ایـران طنین انداز می شود. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده است: در شامگاه …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد : امشب شب ۲۲ بهمن رأس ساعت ۲۱ همزمان با نورافشانی، بانگ تکبیـر در آسمان ایـران طنین انداز می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده است: در شامگاه بیسـت و یکم بهمن (امشب)، ایران اسلامی به یکباره، متـحد و مـنسـجـم رأس ساعت ۲۱ می خـروشـد و فـریـادهای « الله اکبــــر» خود را به یاد تکبیرهای بهمن خونین ۵۷ و نوای دل انگیز گلبانگ تکبیر روزهای خونین انقلاب، سر می دهد.
در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است: ملت بزرگ و همیشه در صحنه و قدرشناس ایران اسلامی در جای جای میهن اسلامی و از مـأذنـه های مسـاجـد، بـام منــازل، میـادیـن و خیـابـان ها، کـوچه پـس کـوچـه ها ایــران عـزیـز نیز با طنـینـی سرشار از نشاط و اُمیـد و عشـق به وطن با طنیـن الله اکبــر در دل شب بر آسمان نورانی و نورافشان شده شهرهای کشور، نور معنویت و عطر الهی پخش کرده و این فریاد های الله اکبــر بار دیگر لرزه بر اندام مستکبرین جهان به ویژه آمریکای تجسم عینی شرارت و خشونت خواهد انداخت.
این اطلاعیه می افزاید: فریادهای کوبنده الله اکبــرِ ملت آزاده و سرافراز ایران اسلامی در سراسر میهن عزیزمان طنین انداز شده و ندای حق طلبی، حقیقت جویی، اتحاد وحدت و همدلی ملی ، عزت و عظمت و اقتدار ملی را در سایه سار ولایت فقیه و شعار اتحاد ملی و انسجام اسلامی به گوش جهانیان می رساند.
همچنین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این اطلاعیه ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد بهار آزادی، یوم الله ۲۲ بهمن و جشن باشکوه مردم در این راهپیمایی حماسی و وحدت آفرین از همه اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه دعوت می شود تا به یاد تکبیر های غرور آفرین الله اکبرِ شب های دوران پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷ ضمن همراهی و حضوری فعال در بانگ تکبیر عمومی شامگاه بیست و یکم و در ساعت ۲۱ نظاره گر نور افشانی آسمان شهرها در تهران، مراکز استانی و صدها شهر کشور باشند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *