هجوم کرکس ها به آسمان آذرشهر

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  شاید خیلی از نوجوانان و جوانان برومند شهرستان آذرشهر نمی دانند۳۱ سال پیش در چنین روزی دهها نفر از مردم همین شهر در بمباران هواپیماهای میگ رژیم صدام عفلقی شهید و زخمی شدند. در چنین روزی ۲۷ اسفند ۶۶ ساعت ۱۰:۳۰ صبح شهر آذرشهر را جنگنده های …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

شاید خیلی از نوجوانان و جوانان برومند شهرستان آذرشهر نمی دانند۳۱ سال پیش در چنین روزی دهها نفر از مردم همین شهر در بمباران هواپیماهای میگ رژیم صدام عفلقی شهید و زخمی شدند.
در چنین روزی ۲۷ اسفند ۶۶ ساعت ۱۰:۳۰ صبح شهر آذرشهر را جنگنده های رژیم بعثی عراق بمباران کردند درحالی که مردم سختکوش و مظلوم این شهر خود را برای عید نوروز آماده می کردند.
در این جنایت هولناک یکی از بمب ها داخل یک حمام قدیمی معروف به حمام شاهی و بمب دیگری در محله جلفائی داخل یک قنات افتاد که باعث شهادت یک پیر زن به نام رباب کلانتری شد.
البته هدف رژیم صدام در این تهاجم هوایی ، قلب تپنده انقلاب در آذرشهر یعنی مصلی نماز جمعه مسجد حاج کاظم بود تا در آستانه سال جدید بین مردم رعب و وحشت بیندازد در حالی که مردم مسمان ایران اسلامی با الهام از نهضت عاشورا و با اطاعت از رهبری پیامبر گونه خمینی کبیر هر روز مصمم تر و مقاوم تر از قبل از ایران و کیان اسلامی دفاع می کردند.
در این بمباران وحشیانه : یحیی پور باقری ، نعمت پور باقری ( نوجوان) ، علیرضا پور باقری (نوجوان) ، محمد ابراهیمی ، رباب کلانتری ،نصیر سیفی ، اسمعیل جلودار(نوجوان) به شهادت رسیدند و ده ها نفر هم مجروح و مصدوم شدند.
آری ! این جنایت ، تنها یکی از هزاران مورد وحشیگری صدام مورد حمایت آمریکا ، انگلیس ، فرانسه ، شوروی ، شیوخ عرب حاشیه خلیج فارس و منافقان کوردل بود.
امروز هم استکبار جهانی به سرکردگی طاغوت کفر و الحاد، آمریکای جهانخوار تمام تلاش خود را به کار بسته تا میهن و انقلاب و مردم را تهدید کند.
تهدید نظامی ، جنگ تمام عیار ترکیبی ، هجوم اقتصادی ، نفوذ در بدنه نظام از طریق مسئولان لیبرال غربگرا از جمله برنامه های امروز نظام سلطه برای شکست دادن انقلاب است.
با مطالعه و تفکر در تاریخ جنگ های گذشته به خصوص هشت سال دفاع مقدس هر آدم عاقلی به این نتیجه می رسد که مسلح شدن به هر سلاحی که برای دفاع از جان و ناموس و وطن به کار می آید لازم و ضروری است.
در اینجا یادی می کنم از سردار پر افتخار سپاه اسلام شهید حسن تهرانی مقدم که با درایت و تیزبینی ، با هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی ، کشورمان را به قدرت برتر موشکی و پهپادی جهان تبدیل کرد تا هیچ کرکسی جرات نکند به آشیانه ایران زمین نزدیک شود.
هرچند دشمنان قسم خورده ایران با همصدایی یک مشت خائن لیبرال در داخل کشور قصد دارند توان موشکی کشورمان را از طریق کنوانسیون های خسارت باری همچون اِف.اِی.تی.اف و پالرمو از بین ببرند تا شکست انقلاب اسلامی را در تهاجم همه جانبه تسهیل کنند اما فرزندان انقلابی این مرز و بوم خواب دشمنان خارجی و منافقان داخلی را به کابوسی وحشتناک تبدیل خواهند کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *