شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در آذرشهر برگزار شد

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  فرماندار شهرستان آذرشهر در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان گفت: فرزندان با ورود به مدرسه از محیط خانواده خارج شده و حضور در جامعه را تجربه می کنند. وی با بیان اینکه تربیت صحیح فرزندان آنها را در مسیر زندگی از انواع خطاها …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

فرماندار شهرستان آذرشهر در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان گفت: فرزندان با ورود به مدرسه از محیط خانواده خارج شده و حضور در جامعه را تجربه می کنند.
وی با بیان اینکه تربیت صحیح فرزندان آنها را در مسیر زندگی از انواع خطاها حفظ می کند افزود: در مدرسه نیز پرورش دانش آموزان باید با جدیت دنبال شود.
اللهیاری با بیان این که دانش آموزان درخط مقدم دام خانمان سوز اعتیاد، قرار دارند،انجام کارهای فرهنگی و برنامه های پرورشی در مدارس و دانشگاهها را مورد تأکید قرار داد و به نقش معلمین و مدرسین در ایجاد هنجارها و ارزشهای اعتقادی ارزنده و بسزا در جامعه اشاره کرد.
رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان که در سالن جلسه بخشداری گوگان برگزار شد، شهرستان را واجد ظرفیتهای اقتصادی و اجتماعی و علمی لازم دانست و اظهار کرد: شهرداران ، شوراها وتمام دهیاران باید نقش خود را در پیشگیری از اعتیاد انجام دهند.
احمد علیزاده،معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار آذرشهر در این جلسه گفت:انگیزه فرد برای انجام یک رفتار ریشه در خاستگاه اجتماعی افراد دارد. افرشتی، خلاف اخلاقی و انسانی دست میزنند.
وی افزود: مسوولین باید با برنامه ریزی و مدیریت لازم،با هدف کاهش فشارهای اجتماعی سبب کاهش آسیبهای اجتماعی از جمله مواد مخدر بشوند.
احمد علیزاده به آموزش، آگاه سازی و غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان اشاره و خاطر نشان ساخت: اشتغال، کاهش تورم و …همیشه باید مورد توجه لازم قرار گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *