شب یلدای فرمانده سپاه عاشورا در کنار خانواده شهدا

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  همزمان با شب یلدا، سردار خرّم با حضور در منزل شهیدان حسین زاده، یاد و خاطره شهیدان یعقوب و محمد حسین زاده را گرامی داشت. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، همزمان با شب یلدا، سردار خرّم، فرمانده سپاه عاشورا با حضور در …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

همزمان با شب یلدا، سردار خرّم با حضور در منزل شهیدان حسین زاده، یاد و خاطره شهیدان یعقوب و محمد حسین زاده را گرامی داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، همزمان با شب یلدا، سردار خرّم، فرمانده سپاه عاشورا با حضور در منزل شهیدان حسین زاده، یاد و خاطره شهیدان یعقوب و محمد حسین زاده را گرامی داشت.

فرمانده سپاه عاشورا در این دیدار گفت: ما در شب یلدا به خدمت شما رسیدیم تا یادمان نرود که امنیت و عزت خود را مدیون شما هستیم. آمده ایم از نفس پاک شما روحیه بگیریم معتقدم والدین شهدا مستجاب الدعوه هستند.

مادر و همسر شهیدان حسین‌زاده نیز در این دیدار اظهار داشت: شما جای فرزند من هستید. سپاه امروز در خط شهداست. دعا می‌کردم فرزندم شهید شود اما اسیر نه، چرا که تحمل اسارت فرزندم را نداشتم.

گفتنی است: شهید یعقوب حسین زاده(پدر خانواده) در سال ۶۳ توسط سازمان منافقین در تبریز و شهید محمد حسین زاده (فرزند خانواده) سال ۶۱ در منطقه سومار به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. شهید محمد خانلی(داماد خانواده) نیز جزو شهدای جنگ تحمیلی است.

 

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *