۹ دی آبی بر آتش فتنه شد و در تاریخ انقلاب ماندگار شد

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  🔸 🔸 فرمانده سپاه عاشورا، سردار خرم در مراسم میثاق با ولایت و یادواره شهید آیت الله غفاری در شهرستان آذرشهر ، ضمن سلام و درود بر روح مطهر شهدا و امام راحل گفت: مردان بزرگی مانند شهیدان والا مقام، آیت الله غفاری و آیت الله مدنی، …

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

🔸 🔸 فرمانده سپاه عاشورا، سردار خرم در مراسم میثاق با ولایت و یادواره شهید آیت الله غفاری در شهرستان آذرشهر ، ضمن سلام و درود بر روح مطهر شهدا و امام راحل گفت:

مردان بزرگی مانند شهیدان والا مقام، آیت الله غفاری و آیت الله مدنی، خورشید درخشانی برای روشن کردن مسیر انقلاب اسلامی بودند.

🔸 وی ضمن بیان خاطره ای از شهید غفاری افزود:
در زمان خدمتم در اورمیه به روستایی رفتم که ۳۵ شهید داشت و من نیز از این عظمت و انقلابی بودن این روستا حیرت کرده و دلیلش رو پرس و جو کردم

مردی مسن گفت : زمانی روحانی ای به این روستا تبعید شد که کلاسهایی گذاشتن و به تربیت مردم پرداختند و آن روحانی کسی نبود جز شهید آیت الله غفاری

🔸 سردار خرم افزود: افرادی همچون شهید غفاری ، در دل انسان های مومن جای دارند و گرامیداشت این چنین بزرگوارانی موجب عزت امت اسلامی مى شود.

🔸فرمانده سپاه عاشورا در بخش دیگری از صحبت هایشان خاطر نشان کرد: نهم دی به عنوان روز میثاق امت با ولایت نامیده شده است.
در تاریخ این گونه بوده است که هر امتی امام نداشته باشد، حتما مورد. طمع و حمله دشمن قرار گرفته است
و بی شک رمز پیروزی انقلاب ما این بود که مردم در آزمون شناخت، انتخاب و پیروی از امام سر بلند بیرون آمدند و نتیجه اش هم آمدن حکومت اسلامی به جای حکومت ظلم و ستم شاهی پهلوی بود.

🔸 سردار سر فراز سپاه اسلام ضمن بیان خاطراتی از زمان قبل از انقلاب گفت: خود اسد الله علم در خاطراتش می گوید آنگاه که شاه کشور به صورت علنی خود را نوکر آمریکا قلمداد می کند، یعنی این حکومت رو به انحطاط است.
متاسفانه وقتی امروزه تاریخ را مطالعه نمی کنیم، این چنین افرادی با برخی الفاظ، به عنوان ناجی و قهرمان مردم شناسانده می شوند.

🔸 سردار خرم ضمن اشاره به قدرت و اقتدار کنونی ایران اسلامی گفتند: رهبر فقید انقلاب اسلامی با فعالیت های انقلابی خویش چنان عزتی به مردم ایران بخشید که امروز آمریکا، ایران را بزرگترین مانع برای خود می بیند.

وی با بررسی اوضاع کشورهای اسلامی گفت:
ایران تنها کشوری است که در هر انتخابی مستقل است و وابسته به هیچ کشور بیگانه ای نیست. متاسفانه امروز شاهدیم برخی کشور های اسلامی مانند عربستان، همانطور که عنوان شده، گاو شیرده آمریکا شده اند.

🔸 فرمانده سپاه عاشورا ضمن بیان اهمیت وجود امام افزود: اگر ملت امام داشته باشد و با امام باشد پیروز و رستگار است.
مشخص است اگر امتی امام و پیشوا نداشته باشد بیراهه می رود و به مقصد نمی رسد. پیوند امت با امام، حرکتی است نا امید کننده برای دشمن .

🔸 سردار عابدین خرم با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: از افتخارات جمهوری اسلامی این است که در این چهل سال مردم مسولین را انتخاب کرده اند. البته انتخاب هم مهم است. هر جا درست انتخاب نکرده ایم ضربه خورده ایم.

امروزه نیز بعضا با انتخاب برخی افراد غربگرا که می گویند باید برویم با کدخدا ببندیم تا پیشرفت کنیم، موجب پسرفت کشور شده اند.
همانگونه که امام خمینی فرمودند هر جا دشمن از شما تعریف کرد بدانید راهتان اشتباه است، در خطبه های تاریخی قبل از ۹ دی، امام خامنه ای به فتنه گران فرمودند ببینید و بدانید چه کسانی شما را تعریف و حمایت می کنند.

🔸 فرمانده سپاه عاشورا با یاد آوری لزوم بصیرت در فتنه گفت: در سال ۸۸ عده ای با نشخوار کردن عقاید دشمن، موجب منزوی شدن خودشان شدند.

۹ دی آبی بر آتش فتنه شد و در تاریخ انقلاب ماندگار شد.
خدایی ناکرده اگر روزی به دشمن دل ببندیم و تصور کنیم که دشمن اقتصاد ما را درست خواهد کرد، آن روز، روز سیاهی و ننگ ماست.
وی با تاکید بر حربه های مختلف دشمن افزود : دشمن پس از نا امیدی از جنگ فیزیکی، مشغول جنگ نرم و جنگ اقتصادی علیه مردم ایران شده است.

🔸 وی ضمن بیان ویژگی های مسئول خوب افزود: مسئول جمهوری اسلامی باید خادم ملت باشد.

امروز اگر ما بخواهیم اقتصاد کشور شکوفا شود، راه چاره اش وابستگی به غرب و آمریکای جنایتکار نیست. راه چاره، مدیریت جهادی و انقلابی جهت چرخاندن چرخ تولید این کشور است. ظرفیت های کشور در این موضوعات کاملا فراهم است

🔸 سردار خرم با اشاره به برخی شایعات و کوتاه فکری های به اصطلاح روشنفکران گفتند: بعضی فکر می کنند ما می خواهیم با دنیا قطع ارتباط کنیم. نه اینطور نیست. ما نمیتوانیم با آمریکا و رژیم صهیونیستی یکی باشیم و این اما با سایر کشور ها مراوده داریم.

این حکمت خداوند متعال است که اگر ملتی در راه دین و خدا استقامت کند، سرانجام به پیروزی و رستگاری می رسد. راه استقامت ایران اسلامی، وحدت، همدلی و پشتیبانی از یکدیگر است.

🔸 سردار خرم ضمن انتقاد به نحوه اجرای سیاست مدیریت سوخت گفت: در ماجرای بنزین تصمیمی گرفته شد اما نحو اجرای آن اشتباه بود و موجب عصبانیت مردم شد.
در فضای مجازی، شبانه روز تبلیغ شد برای اعتراض و اعتصاب.
البته که اعتراض حق طبیعی مردم است. اما کسانی که اموال عمومی مثل بانک و پمپ بنزین آتش زدند، از مردم نیستند.

🔸 سردار خرم در پایان سخنان خود گفت: این ملت در راه آرمان هایش هزاران شهید داده است پس هیچ گاه از امام خویش جدا نخواهد شد و از آرمان هایش عقب نخواهد نشست. ان شاء الله به فضل الهی، طبق منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، در سال های آتی، ملت ایران به پیروزی های بزرگی خواهد رسید.

/ در حال تکمیل… /

🔻 توفارقان، اولین و بروز ترین رسانه دیجیتال شهرستان
🆔 @Toofargan 👈

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *