مردم بحرین اکنون با الگوی گیری از انقلاب اسلامی ایران در خط ولایت فقیه حرکت کرده اند/ پیروزی انقلاب بحرین نزدیک تر شده است

پایگاه خبری توفارقان: نماینده رهبران انقلابی بحرین گفت: مردم بحرین اکنون در خط ولایت فقیه حرکت کرده اند و مطمئنا این انقلاب به نتیجه خواهد رسید. حجت الاسلام عبدالله دقاق در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد، با اشاره به توجه ویژه مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال به فعالان انقلابی بحرین اظهار …

پایگاه خبری توفارقان:

نماینده رهبران انقلابی بحرین گفت: مردم بحرین اکنون در خط ولایت فقیه حرکت کرده اند و مطمئنا این انقلاب به نتیجه خواهد رسید.

حجت الاسلام عبدالله دقاق در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد، با اشاره به توجه ویژه مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال به فعالان انقلابی بحرین اظهار داشت: این اقدامات مردم ایران در انقلاب بحرین تاثیر مستقیم و خوبی دارد، چرا که مردم بحرین از امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی الگو گرفته اند.

 

وی افزود: مردم بحرین اکنون در خط ولایت فقیه حرکت کرده اند و مطمئنا این انقلاب به نتیجه خواهد رسید.

 

دقاق تصریح کرد: بحرینی ها تاکنون با قوت انقلاب خود را به پیش برده اند. آنان گرم انقلاب هستند و گرمتر هم شده اند چرا که با دستگیری شیخ علی سلمان تظاهرات بیشتر شده است.

 

دستگیری شیخ علی سلمان به انقلاب روحیه تازه ای بخشید

 

این مبارز بحرینی افزود: آل خلیفه اکنون دست به شکنجه و شلیک گلوله علیه تظاهر کنندگان زده است لذا این اقدامات داخلی هم باعث شده است انقلاب ما گسترده تر شود و با شدت بیشتری به پیش برود.

 

 

وی ادامه داد: از جمله این تحرکات نظام آل خلیفه می‌توان به دستگیری شیخ علی سلمان توسط حکومت یاد کرد و این حرکت باعث شد انقلاب ما روحیه و جان تازه ای به خود بگیرد.

 

پیروزی انقلاب بحرین نزدیک تر شده است

 

نماینده شیعیان بحرین تاکید کرد: از این پس باید شاهد بیشتر شدن ثمرات ناشی از انقلاب مردم بحرین باشیم و پیروزی این انقلاب قطعا نزدیکتر شده است.

 

نماینده جامعه المصطفی در کشور بحرین گفت: به نظر بنده در سالگرد چهارم انقلاب اسلامی در بحرین مردم بیشتر شرکت می‌کنند چرا که اتفاقات زیادی در چند ماه گذشته در این کشور رخ داده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *