ویژه برنامه‌های معاونت روابط عمومی در هفته بسیج/رونمایی از مجموعه نماهنگ‌های “بسیج در کلام ولایت

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین از آغاز به کار رسمی کمیته روابط عمومی هفته بسیج خبر داد. اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در گفت وگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا، در خصوص برنامه های سازمان متبوعش در هفته بسیج اظهار داشت: امروز (۱۶ مهرماه) همزمان با برگزاری نشست تخصصی …

۰۰۴_۱۷۵۱۶۵

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین از آغاز به کار رسمی کمیته روابط عمومی هفته بسیج خبر داد.

اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در گفت وگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا، در خصوص برنامه های سازمان متبوعش در هفته بسیج اظهار داشت: امروز (۱۶ مهرماه) همزمان با برگزاری نشست تخصصی شورای روابط عمومی اقشار و معاونت های تخصصی سازمان بسیج که ۲۲ قشر را در بر می گیرد، کمیته روابط عمومی هفته بسیج رسما آغاز به کار کرد.

وی افزود: ان شاء الله امسال در هفته بسیج سازمان بسیج مستضعفین برنامه های خوب و جامعی را اجرایی خواهد کرد که طبیعتا پوشش خبری این برنامه ها به عهده کمیته روابط عمومی است.

احمدی ادامه داد: فعالیت های گوناگونی مثل تشکیل ستاد خبری طرح ریزی شده که به یاری خداوند متعال در هفته جاری کار خودش را آغاز خواهد کرد. مصاحبه های مختلفی با مسئولان قوه قضائیه، دولت، مجلس، هنرمندان، اقشار نیز در دستور کار قرار داد که به مرور زمان در اختیار اهالی رسانه قرار می‌گیرد. همچنین مقرر شده سلسله یادداشت ها و مقالات مختلفی توسط اساتید برجسته وشخصیت های مطرح نوشته شده که فکر می کنم از ۲۰ آبان ماه بر روی روزنامه ها، سایت های خبری و خبرگزاری ها منعکس خواهد شد.

معاون روابط عمومی بسیج بیان داشت: مستندات مختلفی از پایگاه های خواهر و برادر مساجد آماده شده که هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی دارای اهمیت و ارزش است که در دست تولید قرار دارد. در برخی از پایگاه ها از نحوه زندگی نخبه ها و اسوه ها تصویر برداری صورت گرفته که در هفته بسیج اکران می‌شود و در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: جلسات گوناگون با خبرگزاری ها و صداو سیما پیش بینی شده و در همین رابطه به زودی با مدیران رسانه ها جلسه ای خواهیم داشت. امسال هفته بسیج گسترده ای را پیش رو  داریم که در این بین نقش روابط عمومی‌ها بسیار پررنگ بوده و بیشترین رسالت را در این حوزه بر عهده دارد.

احمدی اضافه کرد: همچنین تولیدات ویژه ای به نام” بسیج در کلام ولایت” تدوین شده که متشکل از فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره بسیج و فرهنگ بسیجی است. این مجموعه شامل ۳۰ نماهنگ کوتاه یا همان میان برنامه است که به زودی از طریق رده های مختلف روابط عمومی به سراسر کشور ارسال خواهد شد.

وی با اثر گذار خواندن شبکه اطلاع رسانی راه دانا، خاطرنشان کرد: تعدادی از این نماهنگ ها نیز در اختیار پایگاه های خبری قرار خواهد گرفت که بارگذاری شود . قطعا در اختیار پایگاه خبری راه دانا نیز که همواره مورد نظر دوست و دشمن بسیج بوده و همیشه از نیروهای ارزشی حمایت کرده، قرار داده می‌شود که در اختیار مخاطبان خود بگذارد.

معاون روابط عمومی بسیج با تاکید بر اینکه اصلی‌ترین هجمه دشمن به بسیج است، گفت: نزدیک به هشت ماه پیش اتاق فکر سیا علیه بسیج به طور ویژه‌ای تشکیل شد. سال ۶۷ که امام از بسیج جهان اسلام نام بردند، کسی فکر نمی‌کرد که امروزه بسیج جهانی شود و بسیجیان جهان اسلام در کشورهایی مثل، سوریه، عراق،‌فلسطین مقاومت کرده و تفکر بسیجی در کشورهای غربی، اروپایی، گسترش پیدا کند.

احمدی یاد آور شد: حتی در تظاهرات هایی که در قلب آمریکا(جنبش وال استریت ) صورت می‌گیرد شور و هیجان بسیجی و نوع شعارهای انقلابی را شاهد هستیم و همه این موضوعات مهر تاییدی بر اظهارات امام ارحل ما است.  با توجه به مسائل منطقه ای و جهانی امسال مراسم هفته بسیج رنگ و بوی جهانی تری نسبت به گذشته به خود خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *