کد خبر: 54801
تاریخ انتشار: اسفند 15, 1395

۱۲۵۰ خانواده بی سرپرست هستند که نیاز به توجه دایمی دارند

۱۲۵۰ خانواده بی سرپرست هستند که نیاز به توجه دایمی دارند

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

در این دیدار فرماندار شهرستان آذرشهررسالت کمیته امداد را در حمایت و پشتیبانی ازقشر نیازمند جامعه مهم دانسته و فقرزدایی را از اهداف نظام عنوان کرد.

 الهیاری با آسیب پذیر خواندن مددجویان افزود: این قشر بیشتر به توجه و گشاده رویی و اخلاق حسنه نیاز داشته و همواره باید مورد تکریم قرار گیرند.

وی خاطر نشان ساخت: زمینه سازی برای رفع نیاز مدد جویان سعادت دنیوی و اخروی کارکنان را در پی دارد.

فرماندار شهرستان آذرشهر  بر الگو گیری کارکنان کمیته امداد از ساده زیستی امام راحل تأکید کرد.

سلیمی رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)آذرشهر نیز با اعلام این که۳۸۴۳ نفر در شهرستان آذرشهر تحت پوشش کمیته امداد هستند گفت:تعداد۱۲۵۰ خانواده بی سرپرست هستند که نیاز به توجه دایمی دارند.

وی خدمات مشاوره،تسهیلات اشتغال، آموزش مددجویان،تسهیلات مربوط به تعمیرات،حمایتهای تحصیلی واحداث مسکن را برای تحت پوششین در شهرستان مطلوب ارزیابی کرده و افزود: میزان جذب کمکهای مردمی در یازده ماه گذشته بالغ بر ۱۰ میلیارد و۹۵۰ میلیون ریال بوده است.

 

در ادامه نیز مراسم جشن  عاطفه ها به مناسبت روزاحسان ونیکوکاری در آموزشگاه ابتدایی باغچه بان آذرشهربا حضور فرماندار شهرستان آذرشهر برگزار شد.

در این مراسم هدایای نقدی دانش آموزان به قشر مددجو در صندوق اختصاصی کمیته امداد جمع آوری شد.دانش آموزان با اهدای این هدایا شادیهای خود را با مددجویان مخصوصا دانش آموزان نیازمند تقسیم کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *