کد خبر: 72782
تاریخ انتشار: فروردین 26, 1399
گروه : بازنشری

تجلیل مجازی از هنرمندان سازمان بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی

تجلیل مجازی از هنرمندان سازمان بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

مسئول بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی اظهار کرد: آیین تجلیل از هنرمندان بسیجی به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

مسئول بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی ابراز کرد: پیش از این بر اساس تصمیم هئیت اندیشه ورزی سازمان بسیج هنرمندان استان قرار بود در هفته هنر انقلاب اسلامی آیین تجلیل به صورت حضور ی برگزارشود.

این مقام مسئول ادامه داد: بنا به تصمیم و ابتکار هئیت اندیشه ورز سازمان قرار بود از هر کانون شهرستانی که در استان آذربایجان شرقی فعال است  یکی از هنرمندان بسیجی را به نمایندگی از شهرستان مورد تجلیل قرار دهند که امسال این امر میسر نگردید و در اولین فرصت بعد از ریشه کنی ویروس همایش تجلیل نیز برگزار خواهد شد.

شب خیز با بیان اینکه  این تجلیل  در دو بخش اجرا خواهد شد، گفت: بخش اول شامل هنرمندان بسیجی شهرستان که نقش به سزایی در اعتلای هنر ارزشی و انقلابی را در شهر  را  ایفا کرده و جریان ساز بودند و بخش دوم نیز شامل هنرمندانی که در جریان ویروس کرونا با خلق آثار خود باعث امید بخشی در جامعه شده و نسبت به در خانه ماندن تشویق شده اند که اسامی آنان نیز بعد از جمع بندی در رسانه ها اعلام خواهد شد.

اسامی هرمندان بسیجی فعال در کانونهای شهرستانی به شرح زیر است:

ناصر قربانزاده(تبریز)،منصور اکبر پور(ملکان)،اسد غلامی(هشترود)،جابر انصاری(کلیبر)،دکتر رضا قاسم زاده(جلفا)، یعقوب حبیبی نیا (میانه)،مجید رنجبر پور( بناب)، ابراهیم قربان پور (آذرشهر)، سعید قاسمی (اهر)،رامین خرسندی (اسکو)، مصطفی عزتی (ورزقان)، ابراهیم قبله آرباطان(هریس)،محبوب حبیب وند (مرند)، احد فیضی (بستان آباد)،کمال روحی (عجب شیر)، جواد زارع تالی (سراب) و نادره ذکریازاده( شبستر) و  فریده امیر نقوی (مراغه).

لازم بذکر است آقایان عباسی مدیر کانون شهرستان بناب و مهران آشنا مدیر کانون مراغه و خانم سامانی مدیر کانون شهرستان اسکو به عنوان مدیران کانون نمونه استان انتخاب شده اند.

همچنین از استاد حسن نجفی کارگردان سریال جلال، استاد جهانگیر سلیمان زاده هنرمند عرصه هنر قطاعی،حسین قلیزاده مسئول فضای مجازی سازمان بسیج هنرمندان استان که در سال ۱۳۹۸ جریان ساز هنر ارزشی و انقلابی در سطح کشور و استان بودند نیز تجلیل بعمل می آورد.

گفتنی است اسامی هنرمندان جریان ساز  در زمینه ویروس کرونا  به علت ادامه بعد از جمع بندی متعاقبا اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *