کد خبر: 75110
تاریخ انتشار: آبان 14, 1399

جشن مجازی ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) برگزار شد

جشن مجازی ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) برگزار شد

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  جشن مجازی ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) برگزار شد

سرهنگ خلیل شریفی ، فرمانده سپاه آذرشهر در این مراسم ضمن محکومیت توهین کشور های اروپایی علی الخصوص کشور فرانسه با ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام ، افزود : جامعه بشری امروزی ، نیازمند رفع رنج و دلسوزی است و لازمه آن خدمت خالصانه به مردم توسط مسئولین است که همین امر مورد انتظار مقام معظم رهبری نیز میباشد.

فرمانده سپاه آذرشهر در ادامه ضمن گرامیداشت هفته وحدت گفت : متاسفانه سران کشور های اسلامی همسایه با لجاجت بی مورد خود مانع وحدت و همبستگی جهان اسلام شده اند.

وی همچنین با اشاره به سالگرد تسخیر لانه جاسوسی آمریکا گفت : ۱۳ آبان سال ۵۸ نماد استکبار ستیزی و انزجار ملت ایران از مستکبرین جهانی بوده و هست ؛ بحث استکبارستیزی صرفا امنیتی – سیاسی نیست بلکه بحث مبارزه حق علیه باطل است.

سرهنگ شریفی افزود : دشمنان اسلام و مستکبران الان از طریق فضای مجازی ، با اجرای برنامه ها و عملیات های جنگ روانی در صدد خاموشی شعله استکبارستیزی در قلوب مسلمین هستند و به دنبال تفرقه افکنی و جنگ افروزی هستند

وی خاطرنشان کرد : همانطور که در ۸ سال دفاع مقدس ‌، ایثارگران و بسیجیان و نظامیان جانانه دوش به دوش هم مقابل استکبار ایستادند و با صبر و اتکا به حکمت الهی به پیروزی رسیدند ؛ الان نیز ما میتوانیم با خودباوری ، قطع امید از بیگانگان و تکیه به توان داخلی بر استکبار پیروز شویم .

فرمانده سپاه آذرشهر در پایان رعایت پروتکل های بهداشتی را از مردم شریف و شهید پرور آذرشهر خواستار شد و از تلاش های خستگی ناپذیر کادر درمان شهرستان آذرشهر برای مقابله با ویروس منحوس کرونا تقدیر و تشکر کرد

✍? علی نادرزاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *